Erkeklere En Farklı Yılbaşı Hediyesi

SF 2-A

Hilti’nin Delim ve Vidalama Makinesi yeni yılda tadilatların en büyük yardımcısı olacak

Her boy ve ebattaki ürün çeşitliliğiyle inşaat el aletleri pazarının önde gelen markası Hilti’nin son kullanıcılara özel akülü ve kablosuz delim ve vidalama makinesi Hilti SF 2-A, meraklısına verilebilecek en farklı yılbaşı hediyesi olarak dikkat çekiyor. Ergonomik sap ve mükemmel denge ile maksimum çalışma rahatlığı sunan Hilti SF 2-A Delim ve Vidalama Makinesi, çoğunlukla erkeklerin sorumluluğunda olan evdeki tadilat işleri için en büyük yardımcı olmaya aday. Üstelik Hilti SF 2-A yılbaşına özel avantajlı set fiyatı ile satışa sunuluyor.

 

SF 2-A
SF 2-A

Dünyadaki tecrübesini Türkiye’ye de taşıyan global inşaat endüstrisinin jenerik markası Hilti, yılbaşında sevdiklerine hediye alternatifi arayanlara ‘pratik‘ bir öneride bulunuyor. Hafif sabitleme işlemleri için sınıfının en iyi denge ve ergonomisine sahip Hilti SF 2-A akülü ve kablosuz delim ve vidalama makinesi, özellikle evdeki küçük tadilat işleri için maksimum konfor ve dayanıklılık sunuyor. Hilti SF 2-A’ya yılbaşına özel set fiyatı ile sahip olmak mümkün. Setin içerisinde Hilti SF 2-A Akülü Delim ve Vidalama Makinesi, 2 adet batarya ve 1 adet şarj aleti bulunuyor.

SF 2-A
SF 2-A

Her zorluğa göğüs geren bir babaya, usta bir erkek kardeşe ya da kahraman bir eşe alınabilecek en güzel hediye olan Hilti SF 2-A Delim ve Vidalama Makinesi, hafif delim ve sabitleme işlemleri, dolap, mobilya, kapı, pencere ve banyo aksesuarlarının montajı ile elektrikli aletler, prizler, kapaklar ve bağlantı elemanlarının sabitlenmesi gibi hafif uygulamalarda hem pratiklik hem de ergonomik avantaj sunuyor.

SF 2-A
SF 2-A

Sadece 1,1 Kilo

 

1,1 kilogramlık ağırlığı ile uzun kullanım gerektiren uygulamalarda bile tam bir kontrol ve rahatlık sağlayan Hilti SF 2-A Delim ve Vidalama Makinesi, ayak kısmında yer alan 2 adet LED ışık ile çalışma alanını gölgesiz olarak aydınlatma olanağı sağlıyor. 34 dakika şarj süresine sahip olan ürün, aynı zamanda en yüksek şarj devri adedine sahip.

Alışması kolay, vazgeçmesi zor bir yılbaşı hediyesi vermek isteyenler için ideal bir seçenek olan Hilti SF 2-A Delim ve Vidalama Makinesi’ne, Hilti Center’lar veya hilti.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.

 

SF 2-A
SF 2-A

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

 

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 22 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2014 yılı cirosu 4,5 milyar İsviçre Frangı (10,5 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, Türk inşaat sektörünün hızlı gelişme ve büyüme potansiyeli sebebiyle 1982 yılından itibaren 33 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2014 yılında yüzde 35 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana Bölge Müdürlükleri’nde görev yapan 228 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015” listesinde 3. sırada yer alırken, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e layık görüldü. Hilti ise aynı enstitünün açıkladığı “Avrupa’nın En İyi Çok Uluslu İş Yerleri 2015” listesinde 25 marka içinde geçtiğimiz yıla göre 5 basamak yükselerek 12. sıraya yerleşti.

hilti logo