Ersa Grup İnşaat Yapı Tasarım

ERSA GRUP YAPI İÇ DEKORASYON; 1999 yılında Türkiye’de inşaat ve iç mimari dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. Kısa süre içerisinde sektöründe saygınlığını kazanan firmamız 1999 yılı öncesinde de yurt dışında farklı ülkelerde uzun yıllar inşaat ve iç mimari dekorasyon alınınında faaliyetlerde bulunmuştur.

Bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profosyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz. Müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sağlamakta ve dilerseniz düşük faizli banka kredileri ile finansman sorunlarınızı çözmekteyiz. Tüm bunların dışında kredi kartı ile taksitli ödeme imkanlarımız da sizler için…

Mağazamızda astaş marka çelik kapıları, goccia marka hilton banyo dolapları, silverline marka ankastre gurupları, seramik ve banyo vitrifiye grupları, çamsan marka laminat parke çeşitlerini, prokal marka plastik kapı ve pencereleri, ahşap sauna ve türk hamamı Ersa Grup Yapı Tasarım marka hazır mutfak ve tüm mobilya çeşitlerini bulabilirsiniz.

  • Adres : Av. Sedat Özevin Caddesi No:1 Merkez / Batman
  • Tel : 0(488) 212 79 77 – 0532 556 96 51
  • Fax : 0(488) 212 67 69
  • E-Posta : [email protected]
  • www.ersagrup.com.tr