Evinizin zarafeti ‘Sur Wall’

Yenilikçi tasarımlarıyla evinize değer katan Sur Çelik Kapı, Sur Wall sistemiyle sektöre yeni bir soluk getiriyor. Modern görünümüyle iç tasarımların vazgeçilmezi olacak Sur Wall, sadelik ve zarafetiyle de kullanıcısını kendisine hayran bırakmaya hazırlanıyor.

Çelik kapı sektörünün güçlü ismi Sur Çelik Kapı, yenilikçi ve çağdaş tasarımlarıyla evinize değer katmaya devam ediyor. Sur Wall sistemiyle sektöre yepyeni soluk getiren Sur Çelik Kapı, evinde yeni bir hava yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Renklerin asaletini yaşam alanlarına Sur Wall ile taşıyın

Sadelik ve zarafeti en iyi şekilde işleyen Sur Wall, modern görünümü en klasik iç tasarımlarla mükemmel bir şekilde bütünleştirerek, evin giriş kapısının ilk izlenim için önemli olduğunun farkındalığını tüm kullanıcılarına hissettiriyor. Sur Wall, kişisel zevklere uyumlu, şık ve kullanışlı bir kapı modeli tasarlamak isteyenlere renk alternatifi sunmanın yanı sıra renklerin asaletini en iyi şekilde kullanarak yaşam alanlarında farklılığını hissettiriyor. Doğal tasarımı ve güvenlik özellikleriyle etkili bir duruş sergileyen Sur Wall, ince ve zarif görüntüleriyle evlerde yaratılmak istenen o doğal havayı en estetik şekilde yakalamanıza eşlik ediyor.

Sur Wall ile güvendesiniz!

Öte yandan Sur Wall’de evinizin duvarıyla bütünleşen kapılarda alüminyumdan yapılan panjurlu askılar bulunuyor. Şemsiye, anahtarlık gibi pek çok aksesuar için kullanışlı bir çözüm sunan Sur Wall, kapı algısını değiştirerek kapıları, evinizin iç tasarım parçası haline getirmeye hazırlanıyor. Ahşap kapılarında koruyucular, Termal ve akustik sağlayan birçok özelliği ile eşsiz bir seçenek haline gelen Sur Wall, tüm bunların yanı sıra evin güvenliğinden de vazgeçmiyor.

Ayrıca Sur Wall’ın güvenlikli kilit sistemi gerek kullanımda gerekse de estetik bir bakış açısından, çok kolay ve basit. Kullanıcısına tuşları veya topuzları kullanmadan içeriden basit bir hareketle kapıyı kolayca açıp kapatabilme olanağı sunan Sur Wall; kapıyı kapatmak veya açmak için kolu yukarıya veya aşağıya çevirmeni yeterli kılmanın ötesinde kolu her zaman yatay başlangıç konumuna dönmesini sağlıyor.