Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon

Türkiye’deki mobilya sektörünün öncülerinden olan “Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon” markamız, 1980 yılında, aile mesleğinin devamı olarak kuruldu. Sektöre, kaliteli ve köklü bir değişim getirmek amacıyla yola çıkan Fatih Kıral, kendi ismini taşıyan ilk mağazasını İstanbul Anadolu Yakası’nda açtı. Bağdat Caddesi’ndeki ilk mağazanın açılmasıyla birlikte mobilya sektörüne de yeni bir soluk gelmiş oldu.

1985 yılında markamızın ilk üretim merkezi, İstanbul’da 4.000 m2’lik bir alanda kuruldu. Bu büyüme, 2013 yılında 10.000 m2’si kapalı olmak üzere, toplamda 15.000 m2’lik bir üretim yeriyle hızlandı.

Markamızın yıllar içerisinde giderek büyüyen, kaliteli ve eşsiz imajının arkasında farklılık yatmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren çizgisinden ödün vermeyen Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon, Türk tüketicisini dünya trendleriyle buluşturmayı hedeflemiştir. Bugün 50’yi aşan farklı Amerikan, İtalyan ve diğer dünya markalarına ait klasik ve modern koleksiyonlarıyla müşterilerimize ilk andan itibaren değişikliği sunmaktayız. Ünlü mobilya markalarıyla yaptığımız işbirlikleriyle birlikte mağaza yatırımlarımız da her geçen gün büyümeye devam etmektedir. İtalyan markalarından dünyaca ünlü tasarımlara imza atan, Versace Home, Provasi, Smania, Giorgio Collection, Arte Brotto, Dialma Brown, Natuzzi, Angelo Cappellini, Bruno Zampa, Zanaboni, Turri ve Rampoldi yer alıyor. Outdoor markaları arasında ise Varaschin, Talenti, Unopiu ve Atmosphera markaları bulunuyor. Mutfak tasarımlarıyla farklılık yaratan Scavolini markası da Fatih Kıral çatısının altında yer alıyor. Amerikan markaları arasında ise yine dünya trendlerini yakından takip eden, Henredon, Thomasville, Schnadig ve Paul Robert  bulunuyor. Ev ve ofis mobilyaları dışında bahçe mobilyası, mutfak ve banyolar da Fatih Kıral markasının farkıyla değişmektedir.

Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon ile birlikte dünyadaki yenilikler, sadece evlerin değil otellerin, bahçelerin ve yeni projelerin başta olmak üzere hayatın tüm alanına girmeyi başarmıştır. Yenilikten ve büyümeden ödün vermeyen, sektörün öncüsü Fatih Kıral markamızın Türkiye genelinde İstanbul, Bodrum ve Antalya başta olmak üzere toplam 9 mağazamız ve Ankara, Gaziantep, Tahran olmak üzere 3 bayimiz  bulunmaktadır. Bayilikler ve mağazalaşma çalışmaları her gün artmaktadır.

En iyi uluslararası markaları bünyemizde barındırırken ailenin en küçük üyeleri için de özel bir marka olan “Kids by Fatih Kıral” markasını da yarattık. Bu markayla Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon, 0-24 yaş arası her yaşa ve her ihtiyaca hitap eden, yerli üretim mobilya ve aksesuarlarını müşterilerine ulaştırmaktadır. Bebek, çocuk ve genç odaları için gereken tüm mobilya, aksesuar (aydınlatma, halı, yatak ve tekstil ürünleri) Kids by Fatih Kıral mağazalarında (İstanbul, Bodrum, Antalya, Ankara ve Gaziantep) müşterilerin beğenisine sunulurken, sektörde lider konumunu da sürdürmektedir.

Mobilya sektöründe, hem kaliteli hem de her bütçeye uygun mağazacılık sistemini Türkiye’ye getiren Fatih Kıral, “Brand Home” markasıyla, aksesuar, mobilya ve günlük kullanılan eşyalarla her eve girmeyi hedefleyerek alışveriş alışkanlıklarını da değiştirmeyi başarmıştır.

‘’Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon’’ özel projeler ve her türlü mekan tasarımı için yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize de özel seçenekler sunmaktadır. 50 kişilik proje ve 10 kişilik mimarlık ekibiyle konut, ofis ve oteller başta olmak üzere; restoran, kafe, hastane, havalimanlarındaki dinlenme salonları için tasarım, uygulama ve anahtar teslim hizmeti vermektedir. Ayrıca, resmi kurumların, ofis ve konutların da dekorasyonunu aynı güvence altında tasarlamaktadır. Hazır mobilyaların yanı sıra, müşteri taleplerini karşılayacak kişiye özel üretimlerle, yurt içi ve yurt dışındaki mimarların ve proje sahiplerinin çözüm ortağı olmaktadır.

Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon olarak saygınlığı zarafetle buluştururken lüks mobilyayı tüketicilere ulaştırmaya da devam etmekteyiz.

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:16, Selamiçeşme, İstanbul 
  • +90 216 360 3443 
  • [email protected]
  • www.fatihkiral.com