FİLİZFİDAN YAPI

FİLİZFİDAN YAPI MALZEMELERİ İNŞ. DEK. SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.   olarak alanında sürekli yenilik, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutup, faaliyetimize bu doğrultuda devam etmekteyiz.

Müşterilerimize zamanında cevap verebilmek için geniş stok yelpazesine sahip olan kuruluşumuz her zaman kalitesinde ödün vermeyen markalarla, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamız İstanbul, Adapazarı, Karasu mağaza ve depoları ile tüm Marmara Bölgesinde müşterilerimize yapı ve inşaat malzemeleri anlamında ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerde istenilen zaman ve kalitede eksiksiz hizmet sunmaktadır.

FİLİZFİDAN YAPI MALZ.LTD.ŞTİ. yapı malzemeleri satışını üstlenen bir şirket olarak, belirtildiği gibi alanında en iyi hizmeti sunup müşterilerinin her türlü istek ve sorularına zamanında ve uygun cevap verebilmeyi ilke edinmiştir. Şirketimizin topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsuru KALİTE ve HİZMET anlayışıdır.

Günümüzdeki rekebat ortamında devamlılığımızı sürdürebilmek ve geliştirebilmek için kaliteli yönetimin gerekli olduğu bilinci içerisinde faaliyetimize devam etmekteyiz.

  • Küpçüler Mah. Karasu Yolu Cad. No:10/87 Erenler / Sakarya
  • T : +90 264 241 39 04
  • F : +90 264 241 39 05
  • www.filizfidanyapi.com.tr