Fixkim Turkeybuild’den memnun ayrıldı…

Fixkim

Bu yıl 36. Kez düzenlenen Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ile 1.150 katılımcı firma, ürün ve hizmetlerini 109.537 ziyaretçiyle buluşturdu.

Balcı Şirketler Grubu’nun yapı kimyasalları alanında hizmet veren en gözde şirketi Fixkim A.Ş.; bu yıl 36.’sı düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild’de yerli yabancı misafirlerini ağırladı.

Fuar boyunca standında bayilerini ve yerli yabancı konularını ağırlayan ve yoğun distribütörlük talepleri alan Fixkim; Almanya, Rusya, Mısır ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkelerden gelen yatırımcıların da ilgi odağı oldu.

Fuar boyunca misafirleriyle yakından ilgilenen Balcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Balcı, bayilik talebinde bulunan şirket yöneticileriyle de görüşmelerde bulundu.

Fuar sonrasında, gelen taleplerin değerlendirmesini yapmakta olan Yüksel Balcı ve Fixkim çalışanları; fuardaki ilgiden memnun kaldıklarını belirttiler ve 5 günlük fuar süresince standlarını ziyaret eden tüm katılımcılara sonsuz teşekkürlerini ilettiler.

Fixkim