FN Neuhofer Holz’dan Resim Çerçeveleri

Zeminden duvara süpürgelik ve aksesurlarının tedarikçileri arasında dünyanın önde gelen firmalarından biri olan FN Neuhofer Holz, şimdi de yepyeni bir kombinasyonla tüketicilerin karşısında: Resim Çerçeveleri ve FN!

FN Neuhofer Holz firması, profil sarmadaki onlarca yıllık deneyimini en son teknolojiyle harmanlayarak yeni bir karışım olan ürününü piyasaya sundu. Günümüzde dijital baskı en popüler yenilik olarak dikkat çekiyor. İşte bu teknolojinin kullanımıyla elde edilen umulmadık perspektifler, resim çerçevesi sektöründe de kişiselleştirme ve müşteri isteklerinin tatmini için yepyeni fırsatlar doğuruyor. FN’nin bu yeni resim çerçevesi pervazlarında sadece dijital baskılı folyo değil, aynı zamanda kaplama, deri, alüminyum folyolar, klasik dekorasyon folyo ve yapılandırılmış folyolar gibi diğer malzemeler de kullanılabiliyor. FN Neuhofer Holz’da, uzunluk ölçülerine göre satılan resim çerçevesi pervazlarından, hazır resim çerçevelerine ve müşteriye özel boyutlarla yapılmış çerçevelere kadar çok farklı seçenekler sunulurken, müşterilerin her türlü beklenti ve tatminlerinin esneklik ve hızlılıkla karşılanması hedefleniyor.

Firmanın Genel Müdürü Franz Neuhofer, bu yeni ürünü şöyle açıklıyor; “Artık dijital baskı herşeyi mümkün kılıyor. Az ya da çok, herkes kendine ait tarzıyla resim çerçevesini tasarlayabilir. Müşterilerimizin bize kullanmak istedikleri motifleri, en az 420×297 mm ölçüsünde ve 300 dpi’lık .tif formatlı olarak göndermesi kaydıyla, kişisel resim çerçevelerini onlar için yapıyoruz. Fikri olmayıp, yardım isteyenler içinse, istedikleri gibi seçebilecekleri zengin seçeneklerimizin yer aldığı fantazi tasarımlarımız bulunuyor.”

Neuhofer ailesi, on nesilden beri ve 360 yıldan fazladır, kereste işleme işiyle uğraşıyor. Avusturya’daki Zell am Moos mevkiinde, küçük bir imalathane ve hızar atölyesi olarak başlayan FN Neuhofer Holz firması bugün dünyanın önde gelen süpürgelik ve aksesuarları tedarikçileri arasında yer alıyor. Firmanın, yıllık 125 milyon metre süpürgelik mevcut kapasitesinin % 87’sini, ihracat oluşturuyor.