Furkan Koltuk Tasarım

Firmamız Furkan Koltuk Tasarım 2002 yılında kurulmuştur. Kalite ve memnuniyet çizgisinde üretime başlayan firmamız yılların tecrübesi ve usta işçiliği ile ekonomik ve kullanışlı çözümler üreten kalitesiyle sektöre yeni bir ses getirerek klasik ve avangard anlayışını geniş kitlelere sunup yaşam kültürünü geliştirmeyi her alanda kendine amaç edinmiştir.

Kurucumuz Nafiz KILIÇ kaliteden taviz vermeden çağdaşlığı ve ekonomiyi baz alarak Furkan Koltuk Tasarım markasını günümüze kadar taşımıştır. Yurt dışında Kazakistan, Azerbaycan, Türkmenistan, İran ve Irak başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapan firmamız, yurt içinde de mobilya sektörünün kendi illerindeki seçkin firmaları ile çalışmaktadır.

Firmamızın amacı, ahşap mobilya sektöründe yüksek kaliteli ürünler üretmek ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.  Ayrıca deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir firma olmaktır.

Tel : (0312) 348 1457
Gsm : (0533) 817 7807
e-mail : [email protected]
Adres : Dalboyu Sok. 52/3  Siteler / ANKARA

http://furkankoltuktasarim.com