FVG’den “Büyük Rakamlar, Büyük Değer”

Yeni sloganı “Büyük Rakamlar, Büyük Değer” ile FGV, güvenilirlik ve kalite standartlarında rakiplerine göre fark yaratarak lider firma olmayı hedefliyor. FGV’nin, mobilya sanayi, donanım dağıtıcıları ve perakendecilerin mevcut piyasa durumunun dayattığı rekabette yerlerini güçlendirmeleri için yaptığı pazarlama faaliyetleri, bir seri çözümü de beraberinde destekliyor.

Sadece Formenti & Giovenzana gibi büyük bir şirketler grubunun gösterebileceği hacimde rakamlara ulaşılmasında, Ar-Ge bölümündeki sürekli ve doğru yatırımlar yapılması, yeni ürün ve ekipmanlar, ticari aktiflik gibi pek çok sebep var. Firma bu sayede bugün 6 farklı fabrikada gerçekleştirdiği üretim optimizasyonuyla yoluna devam ediyor.

Tüm bu çalışmaların sonucunda, gerek kalite standartları gerekse güvenilirlikte lider olarak öne çıkan FGV, rekabetçi ürünler arayan müşteriler için de doğal bir seçimdir. Şirketin önem ve hassasiyetle üzerinde durduğu bir başka nokta da; Hızla değişen dünya koşullarında, müşterilerin değişen beklentilerine uyum sağlayan ürün ve hizmetleri anında sunabilmek.


Firma işte bu misyonlar ışığında, güncel evrimini geçirirken, gelecek için de gerekli bilgi, beklenti ve gereklilikleri değerlendirmeyi ihmal etmiyor. FGV’nin bu anlamda piyasaya sunduğu son ürünleri arasında, Aero kaldıraç sistemleri, Domino Sistem ve Unibox çekmece sistemi gibi dikkat çekici tasarımlar bulunuyor.

 DOMINO SlowMotion

AeroBus – Daha iyi erişim, Daha iyi tasarım

Modern mutfak tasarımları doğrusal ve minimalist. Aero kaldıraç sistemleri, duvara asılı dolaplar için modern mobilya sistemlerine uygun bir şekilde güncel çözümler sunabilir. Yeni ürün sisteminde AeroBus, AeroLoft, AeroSplit, AeroWing, AeroFlap, AeroLift gibi farklı ve zengin çözüm eçenekleri sunuluyor .

 

Domino Daha iyi erişim, Daha iyi yaşam

Sürgülü kapı uygulama seçeneklerindeki Domino sistemi, ilginç gelişmelerden etkilenerek, özellikle de doğru fiyatlarla doğru çözümler sunabiliyor. SlowMotionDomino teknolojisi, iç ve dış kapaklarda yeni ve opsiyonel bir sürgü seçeneği sunuyor. İstilasız çözüm olarak nitelendirilen bu sistem, yüksek seviyedeki performansıyla sürgülü kapıların modern uygulamaları için üstün nitelikte bir ürün.

 

Unibox – Entegre edilmiş sürgüsüyle metal çekmece

Uniset, FGV’nin uzun süredir piyasada olan ve uygun fiyatlı duvar çekmece sistemidir. Bu basit ve temel çözüm artık çift duvar kaliteli bir çekmece sistemine uygulanmakta ve adı da Unibox. Yenilikçi pratikliği ve çok yönlü çift cidarlı metal çekmece Unibox, FGV tarafından 5 derinliğinde ve H85 yüksekliğinde, orta seviye metal çekmece uygulaması ayarı için tasarlanan yeni bir ürün olarak dikkat çekiyor.