GAMA MEKATRONİK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz 2004 yılında Gama Makina Otomasyon adı altında faaliyetine başlamış , Türk sanayisine , başta otomotiv sektörü olmak üzere bütün dallarda yapmış olduğu özel projelerle , alanında lider kuruluşların çözüm ortağı olma hedefine kısa sürede ulaşmıştır.Gelişen ekonomik şartlara ve teknolojiye ayak uydurarak faaliyetlerine 2008 yılından bu yana GAMA MEKATRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında devam etmektedir.

GAMA MEKATRONİK olarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretebilmek için uzman ve deneyimli kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz. Bu çözüm üretme noktasında; yerinde, zamanında ve doğru müdahelenin gündemimizin daima ilk sırasında olması gerektiğinin bilincindeyiz. GAMA MEKATRONİK ailesi olarak, tüm bu faaliyetlerin; ancak en kaliteli teknik donanım, yeterli sayıda ve kalifiye eleman istihdamı ve bilimsel bir yaklaşım tarzının benimsenmesiyle bizleri başarıya götüreceğine inanıyoruz. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve değişen küresel dinamiklerin sistematik ve rutin takibatını yapmakta olan firmamız, bu sayede hak ettiği noktaya hızlı bir şekilde gelmiştir. Geçmişte, sadece ithalatçı olan ülkemizin, birçok alanda olduğu gibi, artık makine sektörü denince de uluslarası platformda çok ciddi bir saygınlığının olduğunu ve güçlü bir ihracatçı haline geldiğini çeşitli görüşme ve ilişkilerimizde somut olarak gözlemlemekteyiz. Dolayısıyla bizler de GAMA MEKATRONİK olarak, bu saygınlığın kazanılmasında pay sahibi olmanın bilinci ve mutluluğu içindeyiz.

GAMA MEKATRONİK olarak, olduğumuz yerin daima bir adım ötesini hayal ediyoruz. Elbette, bu hayalin gerçeğe dönüşmesi için gereken azim, kararlılık, doğru hedef belirleme ve zamanlama gibi bilimsel yaklaşımlara olan inancımız ve bu uğurda göstermiş olduğumuz çabalar sonuçsuz kalmadı ve kalmayacaktır. Tüm bu güzel ve başarı dolu deneyimleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmak dileğiyle.

  • Ömer Biltekin Bulvarı 22 sk. No: 23  Çalı / Nilufer /  BURSA
    Tel : 90 224 443 20 94
    Fax: 90 224 443 49 84
  • [email protected]
  • www.gamamekatronik.com