Geleceğin Oteline AGT İmzası

 Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, ürünleriyle tasarlanan mekanlara bir yenisini daha ekledi. Belek Sorgun Bosphorus Hotel’in tüm iç mekan ve mobilyalarında AGT ürünleri kullanıldı.

Bir tarafı ırmak diğer tarafı orman ve deniz olan eşsiz bir doğa içinde kare formuna yakın 16.000 m2’lik bir arsada konumlanan Sorgun Bosphorus Otel, yapının tüm mekanlarına bu eşsiz doğa manzarasını sunmak üzerine tasarlanmış. “Doğada Köşe Yoktur” fikrinden yola çıkılarak, doğanın her şeyi yumuşatması gibi köşeleri yumuşatarak ana forma ulaşılmış.

İhtiyacınız olan her şeyin özenle tasarlandığı odaların her birinde farklı AGT ürünleri tercih edilmiş. Her katı farklı renklerden oluşan tasarımlarda, sarının, mavinin ve yeşilin farklı tonları AGT Soft Touch panellerle kombinlenmiş. Yatak başlarında kullanılan geometrik şekiller ile otelin ana konseptine gönderme yapılmış. Zemin için açık renk AGT Parke tercih edilerek bütünlük korunmuş. Otelin birçok alanında hissedilen ve Mimar Nail Atasoy’un mesleki izlerinden biri olan “Doğaya Saygı” oda tasarımlarında da kendini en sıradışı hali ile hissettiriyor.