GERA Leuchten, Interzum’da Hedeflerine Ulaştı

 

GERA Leuchten firması bu yılki Interzum’da, mobilya ve odalar üzerindeki ışık etkisini sundu. LED dayalı yüksek kaliteli ışıkları ve aydınlatma sistemleri üreticisi olan firma, siyah-kahverengi-anodize alüminyum malzemeli zengin ürün yelpazesini ziyaretçilerle paylaştı ve farklı aydınlatma durumlarındaki niş tasarıma odaklanmasıyla dikkat çekti.

 

GERA Leuchten, ışık tasarımı, mobilya inşaası ve elektrik mühendisliği konularındaki benzersiz bilgisiyle pazarda farklılık yaratan bir firmadır. GERA Leuchten CEO’su Hening Pölitz şöyle konuştu; “Mobilya sektörünün bir ortağı olarak bizim yapmak istediğimiz, üreticilerin mobilyalarına ek konturları sağlamak ve özelliklerini vurgulayan yenilikçi ışık kavramlarını geliştirmektir. Bu yıl standa uğrayan ziyaretçiler, profil renginin sadece gümüş renginden siyah-kahverengiye değişimiyle nasıl yepyeni bir kalite aydınlatma sistemleri yaratıldığına tanık oldular. Uzun süreli müşterilerimize bile hoş bir sürpriz oldu.”

GERA_interzum_3

Yeni renkle üreticiler, mutfak ve mobilyanın sade tasarımını vurgulayabilecek ve her modele kendi karakterini verebileceklerdir. Siyah döşeme, tasarımdaki unsurları zamanın ötesine taşırken, açık renkli odalar ve mobilyaları yapılandırır ve ayarlanabilen ışık kaynaklarıyla, topkı kalabalığın arasından sıyrılan yaşam tarzları gibi, ayrı ayrı özellikleri vurgulayan bir ifadedir. Hening Pölitz, “Güney Avrupa ve Asya’dan gelen müşteriler, yeni profilin renk çekiciliği ve ortaya çıkan sade-şık tasarım konusunda özellikle hevesliydiler” dedi.

BZ9A7175

GERA Leuchten Interzum fuarında yeni ürün rengi sunumunun yanı sıra, tüm yönleriyle ışığın tasarım faktörüne odaklandı. Örneğin, güç kaynağı veya depolama olanakları gibi merkezi temel işlevlerle donatılmış aydınlatma elemanları ve çeşitli parlama önleyici korkuluk sistemleri ve iki boyutlu ışık tasarımı gibi ve hafif renk ve yoğunluğuna bağlı olarak çeşitli efektler ile oluşturulan mutfak tasarımı, fuar standında uğrayan ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

GERA_interzum_1
Ürün müdürü ve tasarımcı Thomas Ritt, “Üç farklı niş ışıkla, aynı mutfak ünitesinden nasıl farklı atmosferler yaratılabileceğini gösterdik” açıklamasını yaptı.