Gönye Proje Tasarım’ın İlham Veren Yeni Ofisi

Türkiye’nin büyük inşaat projelerine iç mimarlık çözüm ortağı olarak katkı sağlayan Gönye Proje Tasarım, özellikle 2015 yılında imza attığı yeni projeler ve çalışan sayısındaki artış nedeniyle, 2016 ve sonrası büyüme hedeflerine de uygun olarak Koşuyolu’ndaki yeni ofis binasına taşındı. Koşuyolu’nda bulunan, 400 metrekarelik, dört katlı yeni ofis binası, sektörde merak edilen ofis projelerinden biri oldu.

 1453195379_Go____nyeOfis_01

Gönye Proje Tasarım mimarları, “İyi tasarlanmış yerlerde yaşayan daha mutlu insanlar için” felsefesiyle, bu kez kendi yeni ofislerinin iç mimari projesini, özel bir tasarımla şekillendirdi. Gönye ekibi, rahat çalışabilecekleri, içinde bulunmaktan keyif alacakları, fonksiyonları doğru planlanmış, ferah, sıcak, konforlu ve aynı zamanda şık bir ofis yarattı. Yeni ofisin üç ay süren projelendirme ve uygulama sürecinde, bugüne kadar birlikte önemli projelere imza attıkları tedarikçilerinin de desteğini aldılar.

1453195389_Go____nyeOfis_04Koşuyolu’nda bulunan, 400 metrekarelik, dört katlı yeni ofis binası, sektörde merak edilen iç mimari uygulamalarından biri. Gönye’nin ortakları Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal kendi ofis projeleriyle ilgili şu açıklamayı yaptılar: “Gerçekleştirdiğimiz proje sayısı ve bununla bağlantılı olarak çalışan sayımızdaki artış nedeniyle daha büyük bir ofise geçme ihtiyacımız oluştuğunda, önceliğimiz çalışanlarımızın yaşam kalitesini arttırmak ve müşterilerimizle konforlu ve ferah bir ortamda bir araya gelebilmekti. Yeni ofis binamızın konumunu ve tasarımını bu amacımıza uygun olarak belirledik. Yeni ofisimizi, henüz lansmanını gerçekleştirmediğimiz yeni kurumsal kimliğimize uygun olarak tasarladık. Taşınma sürecimizde, projelerimizde ürünlerini tercih ettiğimiz iş ortaklarımızın tasarım gücümüze olan inançları ile verdikleri destek bizim için değerliydi.”

1453195436_Go____nyeOfis_09Yeni Ofise, Tedarikçilerin Desteği

Yeni ofisin dekorasyonunda Gönye’nin büyük projelerde işbirliği yaptığı tedarikçilerden Kalebodur-Çanakkale Seramik, Vitra, Seranit-Serra, Hansgrohe, Kreon Aydınlatma, System Furniture, Dendro–Kaindl Parke, Schneider Elektrik, Designo Duvar Kağıtları, Persa Perde, Gendex Alüminyum gibi firmaların ürünleri kullanıldı. Odabaş Mobilya, Milano Mobilya ve SRC Granit ise Gönye Tasarım tarafından tasarlanan mobilyaların üretimi konusunda destek verdiler.

Gönye Proje Tasarım Hakkında

Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal tarafından 2010 yılında kurulan Gönye Proje Tasarım; inşaat ve gayrimenkul şirketlerinin özellikle büyük çaplı projelerinde tercih ettiği iç mimarlık proje tasarım şirketidir. Çözüm ortağı olarak gördükleri inşaat, mimarlık ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile birlikte rezidans, markalı konut ve ofis projeleri başta olmak üzere birçok önemli iç mimari çalışmayı hayata geçirmişlerdir. Firma, tasarımını üstlendiği projeleri, işlevsel ve estetik anlamda tasarım anlayışıyla yönlendirerek sektörde fark yaratmayı hedeflemektedir. Tasarım gücü, farklı tarzlarda tasarım yapabilme kabiliyeti yenilikleri yakından izlemesi, konusunda uzman kadrosu, dinamik ve esnek yapısı, Gönye’yi rakiplerinden ayıran başlıca farklardır.

http://www.gonyetasarim.com