Günsoy Orman Ürüleri

Sektörde 27 Yıllık tecrubesiyle var Olan Firmamız 10.12.1989 Tarihinde AYGÜN KERESTE San. ve Tic. Olarak faaliyete Başlamıştır.
1993 Yılında Günsoy Kereste San.Tic.Ltd.Şti. Günsoy ORMAN URUNLERI değiştirerek Olarak ünvanı değiştirerek faaliyetine devam etmiştir.2009 Yılında ünvanını İnşaat San. Tic.Ltd.Şti. Olarak degistirmistir.
Sürekli Teknolojik donanınımı yenileyerek imalat kalitesini en Üst seviyeye çıkarmak A.Ş. Müşteri Hakkında memnuyeti sağlamak Üzere yenilenmektedir.
Kaliteli URUN kaliteli Hizmet anlayışı ile müşterilerimize Hizmet Vermektedir.
İnşaat sektöründeki hareketlilik Yoğun Talep Üzerine SEKTÖRÜNDE inşaat 2007 Yılında Firmamız gelen ettik çalışmaya başlamıştır.Kalite, güven Müşteri Hakkında memnuyetini ilke edinerek siz Değerli müşterilerimize nezih yaşam Alanları Insa edip beğeninize sunmaktadır.Plakalı ettik.

Misyonumuz

Günsoy Orman Ürünleri Olarak ana misyonumuz müşterilerimizin ihtiyacını karşılayabilecek ürünlerin, dünyanın neresinde olursa olun araştırılıp en Uygun ŞARTLAR ile getirilmesidir. Bu amaçla müşterilerimizle aynı hedefi paylaşarak ve aynı dili konuşarak güvenlerini kazanmak Hizmet kalitemizi sürekli olarak artırmak Çevreye ve sosyal hayatımıza karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek Kendi alanımızda öncü ve lider olmak kendimize hedef koyduğumuz ilkelerimizdir.

Vizyonumuz

Orman ürünlerindeki temel politikamız;
Müşterilerimize her zaman kaliteli ürün, hızlı servis ve destek sunmak. Kalite standartlarına uygun üretim yapmaktır.
İnşaat sektöründeki politikamız ise temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik hizmetini tam anlamıyla vermektir.

Alemdağ Cad. Madenler Mah. Günsoy Sok.No:4/A Ümraniye/İST
0216 314 83 77 — 0216 364 26 93
0216 415 57 02
info@gunsoy.com.tr
www.gunsoy.com.tr