GYODER, Çözüm Platformu’nda yeni çalışma düzeni konuşulacak: ‘Şimdi Her Yer Ofis’

Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı örgütü GYODER, mevcut sorunlara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirdiği ‘GYODER Çözüm Platformu, bu yıl Alkaş iş birliği ile  sektörün gündemindeki konuları değerlendirmeye devam ediyor. Gayrimenkul sektörü ve iş dünyasından deneyimli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı Çözüm Platformu toplantısında ‘Şimdi Her Yer Ofis’ başlığı altında son gelişmeler ele alınacak.

Açılışını GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, moderatörlüğünü GYODER Yönetim Kurulu Üyesi, PwC Türkiye Ortağı Ersun Bayraktaroğlu’nun yapacağı ‘GYODER Çözüm Platformu’ toplantısında, gayrimenkul ve iş dünyasından deneyimli isimler görüşlerini paylaşacak. GYODER’in altıncı kez düzenleyeceği ‘Çözüm Platformu’ toplantısı, 30 Mart Salı günü 14.00-16.35saatleri arasında Digital Network Alkaş platformundaonline olarak yapılacak.

Toplantının konuşmacılarından GYODER Başkan Yardımcısı, EPOS Gayrimenkul Danışmanlık Değerleme A.Ş. Yönetici Ortağı Neşecan Çekici, ‘Durum Tespiti: Şu Anda Neredeyiz?’başlığı altında değerlendirmelerini paylaşacak.

‘Pandemi Sonrası Yeni Çalışma Düzenine Hazır Mıyız, Gelecek Çözümlerimiz Neler Olacak?’ konulu oturumda ise Kolektif House CEO’suAhmet Onur, CBRE Kıdemli Direktörü Sedef Aslan, Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Yağmur Yaşar, görüşlerini aktaracak.

‘Fikir Hattı’ bölümüne sırayla bağlanarak Çözüm Platformu’na katılacak Arçelik İnsan Kaynakları Direktörü Buket Çelebiöven, DBArchitects Kurucu Ortağı Yüksek Mimar Bünyamin Derman, REDA Group Kurumsal Ev KurucusuMimar Çağıl Akçurin, WMG Advisors LLP Gayrimenkul Yatırımları Direktörü Didem Erendil Turcan, Nurus Yönetim Kurulu BaşkanıGüran Gökyayve EurAsia Proptech Initiative Kurucusu Mete Varas, ofis ortamında yaşanan değişimleri ve öngörülerini anlatacak.

Ana Sponsorluğunu CBRE’nin üstlendiği GYODER Çözüm Platformu Oturumları’nda, Değerleme Teknolojileri Sponsoru Endeksa, PropTech Sponsoru Apsiyon, Çözüm Ortağı Sponsoru Garanti BBVA, Geleceğin Mekan Sponsoru Nurus ve Oturum Sponsoru olarak Kurumsal Ev yer alıyor.

Mevcut sorunların ve geleceğe yönelik önerilerin masaya yatırılarak çözüm yollarının konuşulduğu oturumlar, internet üzerinden rahatlıkla izlenebiliyor. Katılımcılar, merak ettikleri konularla ilgili sorularını ileterek konuşmacıların görüşlerini alabiliyor.

Toplantıyı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

https://alkas-platform.com/lcv/gyoder-cozum-platformu-simdi-her-yer-ofis-htm


GYODER Hakkında

GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği); 2 Ağustos 1999 tarihinde, Türkiye’deki mevcut ve kurulmakta olan gayrimenkul yatırım ortaklıklarının (GYO) temsilcileri tarafından, gayrimenkul sektörünü temsil ve gelişimini teşvik etmek, gayrimenkul yatırımlarının önündeki zorlukların kolaylaştırılması adına kanun – mevzuat çalışmaları yapmak, uluslararası yatırımcılar ile sektör ilişkilerini geliştirmek, sektörün önündeki sorunların iyileştirilmesine katkı sağlamak, sektörü bilgilendirmek ve eğitmek amacı ile kuruldu. GYODER’in gayrimenkul geliştirici, gayrimenkul yatırımcı, GYO, gayrimenkul danışmanlık, gayrimenkul değerleme, sigortacılık, mimari ve hukuk gibi gayrimenkulün ana ve yan sektörlerini kapsayan 300’e yakın kurumsal üyesi bulunmaktadır. GYODER, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumları ile yürüttüğü işbirlikleriyle, sektöre ilişkin tüm süreçlerde etkin görevler üstlenmektedir. Ulusal ve uluslararası platformlarda sektörü temsil eden GYODER sektörde iletişimi güçlendirerek gerekli network ağının oluşmasına katkı sağlamaktadır.