Häcker Mutfak’tan Yepyeni Bir Organize Sistemi:

“Move”

 

Bir aile şirketi olan Häcker, 1965’ten bugüne, Alman mutfak mobilya endüstrisinin merkezi olan Doğu Vestfalya’daki Rödinghausen kentinde modern donanımlı mutfaklar üretmektedir. Häcker geçtiğimiz günlerde piyasa sunduğu, çekmecelerde yepyeni bir organizatör sistem olan MOVE ile mutfaktaki yaşamı her anlamda kolaylaştırmaya devam ediyor.

 

Tasarım ve teknolojiye verilen önem devam ederken, mutfaklar hayatımızdaki önemini korumaya devam ediyor. Yemeklerimizi hazırladığımız, pişirme kaplarımızı sakladığımız, yemeğimizi depoladığımız mekanlar olarak evin en hayati önem taşıyan bölümleridir kuşkusuz. Bunu bilen ve önemseyen mutfak firması Häcker, organize sistemlerde bir hareket olarak tanımladığı “Move” ile yepyeni bir çekmece sistemini bizlerle buluşturuyor. Çekmece ile dolap iç mekanlar için yeni bir organizatör olan bu sistem, küçük öğeleri bulmayı kolaylaştırırken, kullanılabilir alanı optimum seviyeye çıkarıyor.

Sipariş kolay
“Move” sistemi, her çekilmede, Häcker Mutfak’tan olan her çekmece ve her duvar ünitesi için ayrı ayrı donatılmış olabilir. Çatal, bıçak veya baharat eki veya folyo rulo gibi çok kullanılan mutfak eşyaları için çok belirgin çözümler sunmaktadır.
Haecker_Move_5

Maksimum esneklik
Gerçek ahşap ve metalden yapılmış kutular birbiri üstüne yığılmış ve sistem içinde bir sistem oluşturmak için yeniden konumlandırılmış olabilir. Bu maksimum esneklik sağlar ve MOVE adının İngilizce’deki hareket anlamı gibi hayatların daha “hareketli” olmasını garantiler.
Haecker_Move_6

Haecker_Move_4

Uyumlu renkler
Metalelemanları vekaymazçizgilerinde, şampanyaveyalavagrisi renk seçenekleri mevcuttur.Systemataralığındabir mutfaktercih eden müşteriler için, mükemmel tonlarla birbirine uyum sağlayacak Move organize sistemleri seçme şansı vardır.

Haecker_Move_3

Alman mutfak mobilya endüstrisinin lider firmalarından biri olan Häcker’ın, 2014 yılında, 1.200 ‘den fazla çalışanı, 406milyon Euro cirosu bulunmaktadır ve firmanın ürünleri dünya çapında 60’dan fazla ülkede satılmaktadır.

Haecker_Move_2