Häcker’dan Yüksek Kalite ve Düşük Fiyatlı İki Yeni Tasarım

Häcker Kitchens, genellikle Eylül ayındaki kendi bünyelerinde düzenledikleri fuara kadar yeni tasarımlar piyasaya sürmemesiyle bilinir. Ancak firma iki yepyeni istisna ile mutfak perakende müşterilerine sürpriz yaptı: ‘Laser Brillant’ (Parlak Lazer) ve ‘Laser Soft’ (Yumuşak Lazer) Koleksiyonları. Yüksek kalite ürün gamında yer alan bu iki koleksiyonun fiyatlarının düşüklüğüyse dikkat çekici ve müşteriler adına sevindirici bir gelişme.

 

‘Laser Brillant’ ve ‘Laser Soft’ seçkin görünümleriyle göz dolduruyorlar. İlk bakışta belirgin olmayan ama kalite ve yüzeyde öne çıkan lake laminat cepheler karakter özellikleri arasında. Taşıyıcı malzemesiyse ön bir polimer kaplama ile kaplanmış olan bir MDF panelden oluşuyor. Bundan başka, yüzey lakeyle kaplandığından yüksek yumuşaklığa sahip, çiziklere dayanıklı ve yüksek parlaklık veya matlık seviyeleri bulunuyor. Köşe şekilleri yüzeyle özel bir prosedür kullanılarak birleştirilmiş ve böylece köşeden yüzeye yekpare geçiş söz konusu ki buna da lazer köşe deniliyor. ‘Laser Brillant’ koleksiyonu yüksek parlaklık sunarken, ‘Laser Soft’ koleksiyonu farklı matlıklarda çeşitler ihtiva ediyor. Häcker yeni tasarımlarını beş farklı renkte sunuyor: Kutup Beyazı, Beyaz, Manolya, Bazalt gri ve Kaşmir. Bu nedenle de, mutfak üreticisi firma, perakendecilerine ve tesisatçılara farklı renk seçenekleriyle aynı zamanda fiyata duyarlı tüketiciler için cazip olabilen birinci fiyat kategorisinde çekici mutfaklar hazırlama imkanı sunuyor.

Haecker_Laser_Kaschmir

Bir aile şirketi olan Häcker, 1965 yılından bu yana, Doğu Vestfalya bölgesindeki Rödinghausen’de modern mutfaklar üretiyor.

Haecker_Laser_Weiss_1

2013 yılında, 1100 ‘den fazla çalışanıyla 391 milyon Euro ciro elde eden firma, satışlarının % 38’ini ihracat ile gerçekleştirmiş bulunuyor. Şirketin gelişimi sürekli büyüme ve geleceğe dönük yatırım ile karakterize edilmiştir. Şirket hali hazırda, tüm kıtalara  yayılmış ve 60’dan fazla ülke mutfaklarında “Made in Germany” ile imzasını atmaktadır.

Haecker_Laser_Weiss_2