HADİ BURDAN YAK : Ahşap Etkili Porselen Karo

İtalyan zemin döşeme firması CERAMICA SANT’AGOSTINO’nun, geçtiğimiz günlerde piyasaya sunduğu BLENDART adını taşıyan yeni koleksiyonu, ahşap etkili porselen seramik duvar ve zemin döşeme karolarını tüketiciyle buluşturuyor.

 

BlendArt, Ceramica Sant’Agostino tarafından üretilen yeni porselen seramik koleksiyonu olarak belirgin bir metropol ruhu “sözcüsü” dür.
Porselen seramik, büyüleyici ahşap dokusunun yeni bir versiyonuyla ifade buluyor. Zamanın silinmez bir iz bırakmak istercesine etkisini yanıstan ve doğal ahşap materyalin transformasyondan geçmiş hali gibi görünen, sıradışı “boyama etkisi” olağanüstü dikkat çekiyor ve beğeniliyor. Bu unsurların karışımı çağdaş ortamlar için ideal döşeme olarak piyasaya sunulan modern ahşap sanatsal bir ruh hali içinde sonuçlanır. Blendart, sözleşme ve konut çözümleri için çağdaş projeler üretmenin özünü temsil etmektedir.
astonishing-porcelain-tile-looking-like-real-weathered-wood-4-thumb-autox944-51576

Blendart’ın saf özü diye tabir edilen bir alt marka da CRAFT’tır. CRAFT’ın gücü, sofistike estetik anlayışıyla birleşen ustalık ruhu, firmanın yaratıcılık yeteneğiyle bir dengeye oturmuştur.

astonishing-porcelain-tile-looking-like-real-weathered-wood-5-thumb-autox944-51578

Boyutları 30×120 cm olan tek bir levhadan oluşan CRAFT, farklı ölçülerdeki bir dizi şeritten oluşur ve bireysel olarak ve rasgele kompozisyonlarla buluşarak artistik tavrını sergiler. Bu anlamda CRAFT, BlendArt’ın grafik ve kromatik hareketiyle oluşan bir sisteme dönüşmüştür.

astonishing-porcelain-tile-looking-like-real-weathered-wood-8-thumb-autox944-51584

Yoğunluk ve çeşitlilikle hem zemine hem de duvarlara uygulanabilen zemin ürünleri, sonsuz kombinasyonlarla ve plastik resim etkisiyle porselen seramik zeminden çok daha ötesini sunmaktadır.

astonishing-porcelain-tile-looking-like-real-weathered-wood-3-thumb-autox944-51574
Teknik veriler:

Malzeme: Porselen

Yüzey: Ahşap etkisi

astonishing-porcelain-tile-looking-like-real-weathered-wood-2-thumb-630xauto-51572

Ölçüler: 30×120 (CRAFT), 15×120, 90×90 (yalnızca Beyaz-Koyu-Gri- Doğal renklerde), 60×60 (yalnızca Beyaz-Koyu-Gri- Doğal renklerde), 40×120 kalınlığı 20 mm.

Kalınlık: 10 mm

Renkler: Beyaz, Koyu, Gri, Doğal, Karışık

Çini kenar: Düzeltilmiş

Kullanım: Duvar ve zemin karoları

Sertifikalar: LEED, ENVIRONMENTILE

Kombine porselen: Özel türker, battiscopa ve gradone