Häfele “yenilikçi” ürünleriyle ZOW Istanbul 2013 Fuarı’ndaydı!

Mobilya, kapı donanım ve aksesuarları alanında sektör lideri olan Häfele, birbirinden farklı çözümlerle tüm yaşam alanlarını akıllı mekanlara dönüştüren yenilikçi ürünleriyle 17-20 Ocak tarihleri arasında ZOW Istanbul 2013 Fuarı’ndaydı.

Tasarımla işlevselliği bir arada sunan ve sektörde yenilikleri en kısa sürede tüketiciye ulaştırma artı değeriyle ünlenen Häfele, yenilikçi ürünlerini fuarda tanıttı. Yavaşlatma mekanizmaları, elektronik mobilya donanımları, mutfak kiler ve çekmece sistemleri, aydınlatma donanımları, banyo aksesuarları gibi klasiklerin farkı, yine Häfele stantlarındaydı.

Bu yıl dikkat çeken ürünler arasında çalışma masaları için, masada yer kaplamayan, sağa sola dönebildiği için çevirerek ekranı pek çok kişinin aynı anda görebilmesini sağlayan ve bel ve boyun için sağlıklı bir kullanım sunan Ellipta LCD monitör taşıyıcısı yer alıyordu.

Meraklılarının bulmakta zorlandığı altın ve kristal taşlı banyo aksesuarları, kırmızı lavabo, içine kurutulmuş çiçekten çakıl taşına kadar pek çok kişisel ve dekoratif eşyanın yerleştirilebileceği şeffaf mobilya ayağı gibi özel ürünler de yine bu fuarda sergilenen ürünler arasındaydı.

 

Mutfakta köşeleri verimli kullanmayı sağlayan üst sınıf köşe kiler sistemleri, şeffaf tasarım ve kusursuz çalışan mekanizmalarıyla adeta kuru gıdaların gardırobu boy kiler sistemleri fark yaratan ürünler arasında oldu. Country tarz mutfaklar için özel olarak tasarlanan country – ankastre ürünler, özel tasarım siyah renkli stor sistemi ve siyah mutfaklara özel siyah köşe kiler sistemi  ile, özellikle stüdyo evlerde yaşayanlar için, mutfak bölümünü kayar kapaklarla tamamen kapatma imkanı sunan kayar kapak sistemleri ilginç ve iddialı ürünlerden bazılarıydı.

Mobilyalara uygulanan LED aydınlatma sistemleri ortam ışığı ve atmosfer yaratma özelliğiyle, yaşam alanlarını yeni bir boyuta taşıyordu. Yenilikçi aydınlatma fikirleri, tüm yaşam alanlarına entegre edilebilen teknolojisi ve seri üretim mobilyalara uyum sağlayan dünya standartlarında çözümleriyle bir anlamda Häfele’nin mühendislik birikimini yansıtıyordu.

HÄFELE HAKKINDA

90 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve son tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.