Hanex ile Chemisol Anlaşması Her İki Firma İçin Hayırlı Olsun

Chemisol Hakkında :

Chemisol Italia, tam ve eşsiz bir melamin tozu reçinesi, Hiperesin MF (otomotiv, ahşap, deri endüstrisi, kalıplama bileşiği ve kaplamaların emprenye edilmesi için), katkı maddeleri Hiperadd (kağıt emdirme ve tahta üretimi için) formüle eder, üretir ve sunar.
Chemisol Italia, hafif ve esnek bir yapıya sahip% 100 İtalyan bir şirkettir. Tamamen Reçinelere ve Katkı Maddelerine odaklanmıştır ve hem müşteriye özel ürünler hem de teknik yardım için yakın ve hızlı bir hizmet sunan güçlü bir müşteri kitlesidir.
Şirket çevreye ve yeni ürünler ve projeler araştırmaya ve geliştirmeye kararlıdır. Chemisol, müşterilerinin artan sağlık ve doğa duyarlılığına kesinlikle uyuyor.
Bugün Chemisol, profesyonel ve doğru analizlere ihtiyaç duyan müşteriler için eksiksiz bir hizmet sunmaktadır.
Üst seviye analitik laboratuvar tesisleri. Uzun süreli deneyim ve reçine kimyası derin bilgisi.

HANEX Hakkında :

HANEX 1987 yılında Almanya’da kurulmuş ve İstanbul’da HANEX LTD olarak çalışmaktadır. 1994 yılından itibaren STI. HANEX, anahtar teslimi üretim tesisleri, çelik bantlar ve levhalar, dekoratif baskılı ve renkli kağıtlar ve çelik bant temsili olan Kimya ve Gıda endüstrileri ile ağırlıklı olarak Ahşap endüstrisine temsilcilik hizmeti vermektedir.

HANEX, ağırlıklı olarak Almanya, Avusturya, Fransa ve İtalya’da bulunan birçok şirketin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. HANEX LTD. Tarafından temsil edilen şirketler. STI

ŞİRKET PROFİLİ
Genel Müdür Dr. Cihan AYLA
Genel Müdür Yardımcısı Sn. Mehmet TARAKCI
Dış Ticaret Uzmanı Sayın Neylin KILIC
Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Ezgi KARA
Dış Ticaret Kadrosu Cihan AYLA
Dış Ticaret Kadrosu Sayın Elif CHICIUC
Yönetici Asistanı Yasemin Yasemin
Dekoratif Kağıt Satış Sorumlusu Baris GURBUZ
Ofis Görevlisi Sayın Hüseyin GURBUZ