Haşep Kaplama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Ülkemizde kaplama imalatında ilklerde yer alan firmamız, 1993 yılında kurulmuştur. Geçen bu zaman dilimi içerisinde kendimize ilke edindiğimiz kalite ve güven ile bugüne kadar iç ve dış piyasada markamızı kabul ettirmiş durumdayız.

Avrupa, Asya, Afrika, ve Amerika’daki çeşitli ülkelere ihracatımız ve ithalatımız ile ülkemiz ekonomisine katkılarımızı sürdürmekteyiz. Dünyanın farklı bölgelerinde üretilen kaplama ve keresteleri de (Birmanya Teak, Ebony, Jatoba, Tamo, Santos vb.) ülkemiz tüketicilerinin kullanımına sunmaktayız. Bir bölümünü ise dünyanın değişik ülkelerine ihraç etmekteyiz.

Makine parkımız günümüz teknolojisine uygun olarak yenilenmiştir. 2 adet dik kesim makinesi, elektronik ütülü kurutma ve presler ile ahşap kaplama kesiminde dünya standartlarına ulaşmış durumdayız.

Ülkemizin en geniş ürün yelpazesine sahip firmaların içinde yer almaktayız, en iyiyi sunabilme ilkemiz ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmek icin ilk kurulduğumuz günkü heyecanımızla çalışmaktayız.

Ne yazık ki ülkemiz ormanlarının ağaç kalitesi ahşap kaplama sektörüne cevap verememektedir. Bunun doğal sonucu olarak sektörümüz hammadde açısından büyük bir oranda dışa bağımlıdır. Tomruk ithalatındaki nakliye ve gümrüklerdeki masrafların maliyetleri çok yükseltmesi sebebiyle firmamız yurtdışında da ortaklıklar kurmuştur. Firmamız, Rusya ve Romanya’da kaplama ve papel imalatına başlayarak sektörümüze ve ülkemiz ekonomisine katkılarını çok uluslu bir firma olarak sürdürmektedir.

  • Adres : D-100 Karayolu Üzeri İstili Köyü Mevkii Düzce
  • Tel: 0(380) 537 5486
  • Fax: 0(380) 537 54 89
  • E-mail: [email protected]
  • www.hasep.com.tr