Hem Nostaljik Hem Modern: “Wood Collection”

 

Peli Parke tarafından satışa sunulan; 15 farklı renk seçeneği ve kolay uygulanabilir retro görünümü ile ağır mobilyaların olduğu mekanlar için tasarlanan “Wood Collection” mekanlara şıklık katıyor.

Nostaljik-retro görünümü ile mekanlara otantik bir hava katan “Wood Collection” yüzeyindeki el işi görünümlü fırça efektleri ile de modern bir görünüm çiziyor. Yoğun ayak trafiği ve ağır mobilyaların olduğu mekanlarda yüksek çizilmezlik değeriyle ahşaba alternatif olan koleksiyon; sigara ateşine ve gün ışığına karşı dayanıklı.

Dört taraftan mikro derzle çevrili olan Wood Collection, tok duruşuyla lamine ve masif parke görüntüsü yansıtarak mekanlara zenginlik katmaktadır.

Yerden ısıtmaya uygun yapısıyla dikkat çeken “Wood Collection” kolay temizlenebilir, hijyenik, leke tutmaz yapısıyla doğal masif parkenin yansıttığı tüm özellikleri mekanlara taşıyor.

 KINALI

Turanlar Grup Hakkında:

1953 yılında Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş., Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim konusunda lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parquet ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir.