HTS Tekerlek Sistemleri

Hayırlı İş, Hayrettin Erdemir tarafından 1965 yılında kurularak ticari hayatına başlamış; 1985 yılından itibaren günümüze kadar ise mobilya ve sanayi tekerleri konusunda üretici olarak yerini almıştır.

Sektöründe 40 yıllık bilgi birikimi ve 20 yıllık tecrübesini teknolojinin çağdaş alt yapısını kullanarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini temel görev olarak kabul etmiş ve uzun deneyimler sonucunda bu günlere gelmiştir.

Hızlı ve kaliteli üretimin otomasyon ve programlı çalışmadan geçtiğinin bilincinde olan şirket; makine parkurundaki bilgisayarlı makinelerle birlikte otomatik kalıp otomasyon sisteminde de en son teknolojiyi izleyip uygulamaktadır.

Hayırlı İş çalışmalarının önemli bir kısmını ARGE (Araştırma/Geliştirme) ÜR-GE ( Ürün Geliştirme ) konulan teşkil etmektedir. Bu sebeple bu gün kalite ve güven konusunda sektörde küçümsenmeyecek itibara sahiptir.

Farklı kapasitelerde pek çok ürünün imalatı ile satışını yapan ve “showroom’ unda müşterilerine sergileyen firmamız, küçük büyük her kuruluşun ihtiyacını aynı titizlik ve ciddiyetle karşılamaktadır.

Müşteri istek ve beklentilerinin en iyi şekilde tespit edilmesinin ancak onlarla birebir görüşmekten geçtiği düşüncesiyle hareket eden Hayırlı İş, bu bağlamda gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında bulunan bir çok merkezle irtibat kurmuş ve periyodik aralıklarla bunu sürdürmüştür.

30.000 adet/gün ve 780.000 adet/ay olan üretim kapasitesini, 2005 yılı itibari ile 45.000 adet/gün ve 1.170.000 adet/ay’a çıkarmayı hedefleyen Hayırlı İş’in son yıllarda ağırlık verdiği ihracat departmanı toplam performansının % 65’lik bölümünü oluşturmaktadır.

Yurtdışında hizmet verdiği tüm Avrupa ve Asya ülkeleri dışında ağırlıklı olarak Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Cezayir, Azerbaycan, İran ve Irak ile ticaret gerçekleştirmiştir.

Hayırlı İş yeniliklere ve gelişime açık genç, dinamik yönetim ve üretim kadrosuyla sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

  • Adres : Kocatepe Mah. 50. Yıl Cad. No:63 Bayrampaşa / İstanbul
  • Telefon : 0212 640 66 46/51
  • Faks : 0212 640 04 58
  • e- Mail : [email protected]
  • www.htsteker.com