İçmimarlar, Bellagente Öncülüğünde Bir Araya Geliyor!

Bellagente, 27 Şubat tarihinde Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı olarak kabul edilen UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarında yenilikçi ürünlerini içmimarlar ile buluşturacak.

Fuar kapsamında Bellagente TMMOB İçmimarlar Odası İzmir, Ankara, İstanbul üyeleri ile bir araya gelecek. Bellagente markasının UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı 1. Salon 66 numaralı standında TMMOB İçmimarlar Odası İzmir, Ankara, İstanbul üyeleri ile bir araya gelerek, ürün tanıtımı ve stand gezisi yapılacak ve sonrasında KÖR AGOP MEYHANESİ SINCE 1938 de akşam yemeği düzenlenecek.

Bellagente markası olarak İnce Doğal Taş, Kenar Bandı, Esnek Beton, DIY Kendinden Yapışkanlı Ürünler, Ağaç Mozaik, Transstone, Transstone Değerli Taş, Plasmer, Fiberglas, Eskitme Ahşap, Free Wall, Leather Wall ürünleri, farklı renk ve ebatlarda ürünlerini Türkiye’nin önde gelen içmimarlar ile buluşturuyor.

Bellagente Kimdir ?

Sektörünün lideri Bal Orman Ürünleri’nin bir markası olan Bellagente “Innovation For Your Home” sloganı ile yenilikçi ve benzersiz ürünlerini mimar ve içmimarlara, dekorasyon firmalarına ve özgün dokunuşlarıyla hayatlarına ve yaşadığı mekâna değer katmak isteyen herkese ürünlerini sunuyor.

İtanyan filolojisinde “Genç ve Güzel İnsanların Bir Araya Gelerek Oluşturduğu Topluluk” anlamına gelen Bellagente bunu kendisine felsefe edinip, Genç ve dinamik ekibi ile günün gereksinimlerine karşılık verme ve kendisi gibi güzeli öne çıkarma çabasına girmiş.

Bir yapı malzemesinden öte mutlu deneyimler satmayı hedefleyen Bellagente “Duvarında Güzel; Doğa da Güzel” düşüncesinden ilham alarak, doğanın bize sunduğunu ona zarar vermeden biliçli kullanımlarla mekanlarınıza taşıma; “Happinness is Handmade” sloganı ile el yapımı doğal ürünlerden özgün tasarımlar edinme ve yeni nesil Kendin Yap (DIY) kültürüne sahip müşterilerine kendi otantik mekanlarını tasarlama fırsatlarını sunuyor.

Tasarımla sanatın gücünün bir araya getirilerek üretildiği; Günün istek ve koşullarını yansıtan, farklı, doğal, montaj kolaylığı ve üstünlüğü sağlayan, inovatif ve yeniyi arayan kimliğinden ilhamla yenilikçi koleksiyonlarını marka aidiyeti yaratabilme arzusuyla kullanıcılarına ulaştırma isteği Bellagente’nin temelamacıdır.

Zamanın kıymetini çok iyi bilen Bellagente, üretim aşamasından tasarım ve uygulama aşamalarına kadar sağladığı kolaylıklar, avantajlar ve üstünlükler ile kullanıcılarına farklılıklar sağlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetleriyle, kullanıcılarına mutlu deneyimler yaşamalarını sağlamak üzere sürekli çalışmaya da devam ediyor.