İkizler Yer Döşemeleri Ltd. Şti.

Yer döşemeleri faaliyetlerimiz 1985 yılında kurucu ortağımız tarafından İzmir’de başlatılmıştır.

1998 yılından itibaren de İkizler Yer Döşemeleri Ltd. Şti. ticari ünvanıyla devam etmektedir..

Yer döşemeleri konusunda kabul gören tüm Materyalleri Dünya ile eş zamanlı tedarik etme gayretindeyiz. Kalite Standartlarımız, malzeme ve uygulamada maksimum seviyededir.

Lamine ve Laminat Parke, Pvc Yer Döşemeleri, Karo Halı, Duvardan Duvara Halı, Yükseltilmiş Döşeme ve bunlara bağlı malzemelerin aksesuar ve yan ürünlerini zengin  bir ürün yelpazesiyle sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Dünyada kabul gören sağlıklı her yeni malzemenin, müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırılması gayretindeyiz. Talep edilmesi halinde Türkiye’de mevcut olmayan Yabancı Menşeili ürünlerin ithalatını da seri bir şekilde yapmaktayız.

 Zemin kaplama malzemeleri ile ilgili, Modern veya Klasik, estetik anlayışının ve ince zevklerin tüm ürün yelpazesini bulundurmaya çalışarak, birinci aşamada kaliteli ve ekonomik malzeme tedarikiyle, ikinci aşamada seçilen malzemenin, bünyemizdeki güçlü ve her malzemenin, tecrübeli profesyonel ekipleriyle, titiz ve sonuç alma odaklı bir uygulama hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli, titiz ve ekonomik iş yapan her ölçekteki birçok firmayla çözüm ortağı olarak proje gerçekleştirme imkanımız oldu ve oluyor.

Sizlerin de her ölçekteki, bir odadan bir fabrikaya yada mega bir projeye kadar her hacimdeki iş ve projelerinizde çözüm ortağı olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktan mutluluk duyarız.

Adres : 1201/1 Sokak, No. 4 Z. 28 Temsil Plaza İş Merkezi Yenişehir /İZMİR
Tel : +90 232 459 47 47
Fax : +90 232 457 63 20
E-mail : [email protected]   www.ikizleryerdosemeleri.com.tr