İletişim önemlidir…

Duymadıklarınız yada görmekdikleriniz ile de iletisim kurmalı, bir Kurumsal Kurumla çalıştıklarını hissetirmelisiniz…

Kurumsal iletişim; Kurumun geliştirmesine ve kurumsal imajın güçlendirilmesine yöneliktir.

Kurumsal Kimlik Kavramı; Görsel-işitsel, iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır.

Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.

ORSİAD Gazetesi bir firmaya neler sağlar;

. Firmanın adını belleklere yerleşmesi,

. Firma özelliklerinin görsel hızda aktarılmasına ( dinamizm, yenilikçilik vb.)

. Firmanın ürün ve hizmetlerindeki son gelişmeleri ilk elden ve en doğru şekilde aktarılmasna,

. Firmanın geleçekte yapaçakları aktiviteleri duyurması ve geçmişte yaptıkları aktivitelere katılamayanlara aktivitelerin içeriği aktarmak..

ORSİAD Gazetesi içeriği; Kurumsal kültür ve kimlik hakkında kavramları kapsıyan haberleri ön plana çıkarmaktır.

ORSİAD Gazetesi bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir platform yaratır.

Okurla kurum arasında iletişim köprüsü kurar. Okurda o kuruma yada markaya yönelik aidiyet (bk1) duygusu güçlendirir.

(Bk1) aidiyet; birbirine ait olma hissi 

 Orsiad Gazetesi nedir?

Orsiad Gazetesi, orman ürünleri, mobilya üreticileri, dekorasyon ürünleri, nalbur, inşaat firmaları, parke, içmimarlık ofisleri sahibi işadamlarına ücretsiz olarak dağıtımı yapılan ve sektörel gelişmelerden haberdar eden aylık bir yayındır.

Orsiad Gazetesi’nin size faydaları nelerdir?

Orsiad Gazetesi, sizi yepyeni müşteriler ile buluşturan, yaptığınız işi sektörde çalışan insanlara  birebir anlatıp pazarlama maliyetlerinizi azaltan, markanızı güçlendirip büyüten bir yayındır. Bu anlamda Orsiad Gazetesi, firmanız için çalışan bir pazarlama uzmanıdır. Üstelik de sadece Türkiye değil, dünya çapında!

Örneğin bir pazarlamacınızı sadece Türkiye çapında görevlendirdiğinizi düşünelim. Tek bir eleman bile olsa, araç, benzin, otel, yemek, harcırah, işçi maliyeti vs. tahmin edebileceğiniz gibi çok yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalırsınız…

Oysa ki, Orsiad Gazetesi olarak bizler sizi bu masraflardan kurtarıp, gerçekten ilgili müşterilerin direkt sizinle temas kurmasını sağlıyoruz.

Orsiad Gazetesi’nin diğer yayınlardan farkları nelerdir?

 

EŞSİZ KÜRESEL FIRSATLAR SUNAR!

Orsiad Gazetesi, şu ana kadar Türkiye ve dünyada sektörümüz ile ilgili tüm fuarlara katılmış ve katılmaya devam etmektedir. Fuarlardan elde edilen bilgi ve verileri düzenli olarak kontrol etmekte ve adres bilgilerini 6 ayda bir güncellemektedir. Sektörle ilgili her türlü toplantı, organizasyonu da yakından takip etmekte ve katılım göstermektedir. Dünya çapında, sektörle ilgili çok sayıda dernek, oda ve birliklerle işbirliği içinde bulunan Orsiad Gazetesi, profesyonel anlamda bu kuruluşlara üye bulunan herkese ulaşarak, sizlere eşsiz küresel fırsatlar sunmaktadır.

İSTİKRARLIDIR!

Orsiad Gazetesi, her ay düzenli olarak basılır ve ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleştirilir.

Türkçe ve İngilizce yayınlanan haberleriyle dünya sektörünün ilgisini çeken Orsiad Gazetesi ayrıca, katılım gösterdiği yurtdışı fuarlarının içeriğine göre bölgesel dillerde de basılabilmektedir.

Çok sayıda fuarın resmi gazetesidir.

Dağıtımını denetlemeye açan tek yayındır!

DOĞRU VE NİTELİKLİ OKUYUCUYA ULAŞIR!

Türkiye ve dünyada sektörümüz ile ilgili tüm fuarlara katılıp, elde edilen dataları 6 ayda bir tarayıp adresleri güncelleyerek, sektörde üretim ve satış yapan tüm bayileri takip eden Orsiad Gazetesi, doğru kitlelere ulaşma misyonunu üstlenmiştir ve bunu hakkıyla gerçekleştirmektedir.

SEKTÖR YENİLİKLERİNİN İLK ADRESİDİR!

Uzman kadrosuyla Orsiad Gazetesi, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri sayfalarına taşımak için tüm yenilikleri takip eder ve gerekli araştırmaları yaparak hazırladığı makaleleriyle okuyucularına sürekli yeni ufuklar açmaya çalışır.

SOSYAL MEDYADA RAKİPSİZDİR!

Facebook sayfasında 20.150 takipçisi, websitesinde günlük 2.000 tıklanma oranı ile sanal dünyada da rakipsiz bir yayındır.

ORSİAD GAZETESİ, KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR YAYINDIR!

İşte fırsat…

Ayrıca yıllık yapılacak sözleşmelere özel kampanyalarımız için lütfen bizi arayınız : 0 539 303 32 26

Daha fazla bilgi için : http://www.orsiad.com.tr/hedef-dogru-pazarlar-ise-anahtar-orsiad

İyi çalışmalar dileğiyle,

ORSİAD Gazetesi