İNMODA MOBİLYA

İNMODA ” MOBİLYA DA YENİ MODA ” sloganı ile kurulduğu günden bu yana Tüketici Memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden mobilyada modayı belirleyen fonksiyonel, estetik, kaliteli ve görsel şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikası ile hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

İnegöl – Bursa Karayolu üzeri 5. Km.de yaklaşık 7.500 m2 kapalı alan da kurulu bulunan fabrikamızda rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan Yatak Odaları – Yemek Odaları-Duvar Üniteleri ve sehpalar üretmekteyiz. Ayrıca üretmiş olduğumuz ürünlere konsept olarak 2.200 m2 modern koltuk üretim parkuru kurmuş bulunmaktayız.

Sektörünü çok iyi analiz eden ve içinde bulunduğu zamanın gereklerine uygun yatırımlara yönelen firmamız İNMODA MOBİLYA; yurt içinde yapılanma ve bayi satış ağına eş zamanlı olarak yurt dışında da satışlarına ve bayi ağına önem vermektedir.

Azerbaycan , Gürcistan ,Kazakistan , Türkmenistan , Irak , İran , Özbekistan , Suudi Arabistan ,Mısır, Cezayir, Libya, İsviçre , Almanya, Belçika , Fransa olmak üzere 15 ülkeye ihracat yapan ve bu ülkelerde isim hakkını alan firmamız; çağdaş yönetim yapısı yenilikçi çalışan kadrosuyla sektörün öncü ve ilkeli firmalarından olma yolunda hızla ilerlemekte olup kaliteli ürünleri ve nitelikli kadrosuyla bir çok ilke ve başarıya imza atarak gerek yurtiçi ve gerekse yurt dışında her geçen gün pazar ağını büyütmektedir.

İnegöl Bursa Karayolu 5. Km
İnegöl-Bursa-Turkey

+90 224 711 08 09

+90 224 715 91 12

+90 543 711 08 09

[email protected]

Anasayfa