İNTERDEKOR

Firmamız 1961 yılında Türkiye’de kurulmuş ve 1983 yılından bu yana hizmet verdiği dekorasyon sektöründe dünya piyasasında söz sahibi olmuş markaların Türkiye distribütörlüğünü yaparak kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. İthal etmiş olduğu ürünler ile dekorasyon sektöründe lider konumda hizmet veren firmamız, ürün kalitesinde her zaman en üst seviyeyi gözeten anlayış, satış öncesi araştırma, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki titizlik ile her zaman yeniliklerin peşinde olmayı benimsemiş ve bu sayede hem sektör tarafından hem de rakipleri tarafından takip edilir, örnek alınır bir konuma gelmiştir.

Özellikle dekorasyon temsilciliklerinde ARPA – HOMAPAL – MERINO – MELATONE – YUSHIN markaları ile Laminat departmanı; HPL Laminat, Metal Laminat, Ahşap Laminat, Kompakt Laminat ürünlerini çok geniş bir yelpazede sunarken, Yangın Geciktirici Özellikte Laminat, Çizilmez Parlak Laminat ve Fenix Nano teknoloji ürünü gibi özel malzemelerle de sektörde yerini almıştır.

Mobilya sektörüne 30 yılı aşkın süredir hizmet eden ve yüzey malzemeleri konusunda ciddi bir tecrübeye sahip olan firmamız portföyündeki ürünlere yenilerini eklemeye devam etmekte ve birikimini sektörün gelişimi için her zaman seferber etmeye hazır olduğunu, membran ve vakum preslerde kullanılan PVC folyoyu müşterilerinin hizmetine sunarak göstermiştir.

Farklı ürünler ile dekorasyon projelerinde yer alan İNTERDEKOR, tüm dünyaya aynı anda sunulan yeniliklerin ve özgün tasarımların sahibi CHIYODA NV Türkiye temsilcisi olarak, emprenye edilebilir dekor kağıtlarını ve finish folyolarını sunmaktadır. Son olarak mobilya imalatının vazgeçilmez klasiklerinden doğal kaplama ürünleri, renklendirilmiş ahşap kaplama, endüstriyel kaplama ve doğal kaplamada dünya lideri olan TABU markasının temsilciliği ile İNTERDEKOR ürünleri arasında yerini almıştır.

İNTERDEKOR; bünyesine ve Türkiye’ye kazandırdığı bu markalarla gurur duyarken, kusursuz hizmet anlayışı,seçkin bayi ağı, geniş referans listesi ile tüm mimarlık, dekorasyon şirketleri ve inşaat grupları arasında saygınlığını korumaya devam etmektedir.

  • Adres : Valikonağı Cad. Valikonağı Plz. No: 173/5 34363 Nişantaşı / İstanbul – Türkiye
  • Telefon : +90 (212) 225 88 57
  • Faks : +90 (212) 225 88 91
  • E-mail : [email protected]
  • www.interdekor.com.tr