İNTERMOB FUARLARI YENİLİKLERİ

AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİ VE İNTERMOB FUARLARI YENİLİKLERİ, VERİMLİLİKLERİ VE SAĞLADIĞI İŞ FIRSATLARI İLE BİR KEZ DAHA KATILIMCI VE ZİYARETÇİLERİNİN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAYACAK

Sektör firmalarının rekabet güçlerini arttırmalarına ve yeni pazarlara ulaşmalarına büyük katkı sağlayan, sektörün Türkiye ve Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarları olma başarısını yakalamış Ağaç İşleme Makinesi, Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob, Uluslararası Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı bu yıl Intermob’a ilave olacak yatak imalatı yan sanayi özel bölümü ProMatt ile güçlenerek, 22-26 Ekim 2016 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleşecek.

Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları,2015 yılında 29 ülkeden 861 firma ve firma temsilciliğini Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, İran, İsrail, İsveç, İtalya, Hollanda, Polonya, Portekiz, Slovenya, İspanya, Tayvan, Türkiye, İsviçre, Ukrayna, İngiltere, A.B.D., Afganistan, Brezilya, Bulgaristan, Güney Kore, Rusya gibi ülkelerden karar verme yetkisine sahip sektör profesyonellerinden oluşan 7.594’ü yabancı toplam 65.828 ziyaretçi ve 27 ülkeden seçkin alım heyetleri ile bir araya getirdi. Fuar proje ekipleri 2016 yılında da süregelen başarıyı tekrar etmek ve geçen yılın üzerinde rakamlara ulaşabilmek adına çalışmalarına start verdi. Ticaret Odaları gibi kurumlara, mimarlar, mühendisler ve sektörün önde gelenlerine fuarlar ilgili tanıtımlar yapılmaya başlandı. Roadshowlara hız verilerek yurt içi ve yurt dışında önemli fuarlarda potansiyel katılımcı ve ziyaretçiler ile temas kuruldu.

slogan 3

ProMatt ile Çığır Açan Yenilikler

Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları, büyüm potansiyeli gösteren alanlarda sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde kapsamını genişletmeye devam ediyor. ProMatt, yatak imalatı yan sanayi, ekipman hammadde ve makineleri özel bölümü bu yıl İntermob Fuarı bünyesi içerisinde ziyaretçiler ile buluşacak. Yatak üretim hatları, yatak sanayi makineleri, yazılımlar, CAD/CAS sistemleri, tekstil ve dolgu malzemeleri, yaylar ve yay sistemleri, süngerler, yatak aksesuarları ve parçalar, test laboratuarları gibi ürünlerin görücüye çıkacağı ProMatt Özel Bölümü ile birlikte yatak yan sanayi sektörünün de nabzı Tüyap’ta atacak.
slogan2

Bizi Sosyal Medya’da Takip Edin
Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarlarımıza Facebook ve Linkedin’den aktif olarak ulaşabilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz. Fuar ile ilgili bilgilerin, sektörel veri ve istatistiklerin paylaşılacağı sosyal medya hesapları tüm sektörün buluşma noktası haline gelen fuarlar ile ilgili tüm yıl boyunca bilgi edinmenizi, sektörün nabzını tutmanızı kolaylaştıracak. Sosyal medya hesaplarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:
https://www.facebook.com/agacislememakinesi.intermob/

https://www.linkedin.com/company/a%C4%9Fa%C3%A7-kesim-intermob?trk=biz-companies-cym

Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob fuarları, Sektörlerinin öncü dernekleri AİMSAD ve MAKSDER işbirliğiyle 22-26 Ekim,2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde. Sektörün yeniliklerinin, en son haberlerinin, öncü firmalar ve karar verme yetkisine sahip, nitelikli sektör profesyonellerinin buluşma noktasında görüşmek dileğiyle…