Intermob’un “Yıldızı” Vario

 Türkiye’nin ağaç sanayiinde lider firması Yıldız Entegre, 22-26 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Intermob 19’uncu Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuarı’nda en yeni ürünleriyle yer alıyor.

Türkiye’nin ağaç sanayisinde pazar liderliğini elinden bırakmayan Yıldız Entegre, 22-26 Ekim tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “Intermob Mobilya Fuarı”nda bir kez daha tasarımlarıyla fark yaratan ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor.

1477382657_1__4_Tasarım ve teknolojiyi harmanlayarak ahşap ürünleri yeniden tanımlayan Yıldız Entegre, “Vario” markası kapsamında en yeni parke, kapı, levha ürünlerini bu fuarda sergiliyor.

 YÜKSEK TEKNOLOJİ AHŞABIN DOĞALLIĞIYLA BÜTÜNLEŞİYOR

Tüketicilerin modern hayatlarının günümüzdeki doğal özlemlerinden yola çıkan ve yüksek teknolojiyi bu ürünlere başarıyla entegre eden Yıldız Entegre, bu yıl da fuarın yıldızı olmayı sürdürüyor.

Yıldız Entegre’nin estetik çizgisiyle mekanlara hayat veren Vario ürünleri banyodan mutfağa evin her köşesinde yer bulurken; ofisler, hastaneler ve oteller gibi her türlü iç mekan düşünülerek tasarlanmış farklı panel modellerini de bünyesinde bulunduruyor.

1477382670_elegance_1920x1080pxVario ürünleri farklı dizayn ve tasarımların yanı sıra son kullanıcıya da bazı avantajlar sağlıyor. Son teknolojinin kullanıldığı ürünlerin yüzeyindeki benzersiz hareler ve dokusu ise girdiği mekanlara estetik ve dekoratif görünümü aynı anda getiriyor.

Yıldız Entegre, insan sağlığına ve çevreye daha duyarlı üretimler konusunda sektörde çalışmalarına devam ederken, Suya Dayanıklı Sunta, Suntalam, Yangına Dayanıklı Sunta -Suntalam ve E-0 ,Carb gibi belgelendirmeye sahip ürün çeşitleri ile fuarda ziyaretçileriyle buluşuyor.

1477382676_alize_1920x1080pxYıldız Entegre Hakkında

Orman ürünleri alanında engin bilgi birikimi ve deneyime sahip olan Yıldız Entegre, Türkiye sanayisini ileriye taşıyan tesisleriyle dünyanın en büyük üreticilerinden biri. 1.300.000 m2 alan içerisinde bulunan tesisleriyle orman ürünleri alanında hizmet veren Yıldız Entegre, Mdf, Mdflam, sunta, suntalam, Mdf profile, laminat parke, mdf kapı, mdf süpürgelik, boyalı mdf , mdf boy kapak, kapı paneli, emprenye edilmiş dekor kağıdı ve tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. 1477382673_classic_1920x1080px2001 yılında orman ürünleri faaliyetine başlamış, bugün itibari ile toplam 6 tesisinde üretmiş olduğu ürünleri 50’yi aşkın ülkeye ihraç ederek, kalitesini, markasını ve bilinilirliğini her geçen gün arttırmaktadır. Üretim, ihracat, istihdam ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Yıldız Entegre; 2000 + çalışanı ve sürdürülebilir başarı hedefiyle yoluna devam etmektedir.