Işıklı Mobilya ile “Kusursuz Ruh Hali Gelişimi”

GERA Leuchten Genel Müdürü Hening Pölitz; “Genel olarak son derece memnun kaldığımız immCologne ile firmamız adına çok başarılı bir katılıma imza attık. Hem ticaret dünyasının, hem de tüketicilerin olumlu tepkileriyle ürünlerimiz büyük beğeni yarattı.”

GERA Leuchten firması, bu yılki immCologne fuarına yepyeni bir slogan ile katıldı: “Kusursuz Ruh Hali Gelişimi”. Firma, dikkat çekici standında sergilediği raflar, sarkaç lambaları ve ayrıca istek üzerine çevrilebilen sistemlerden oluşan ışıklı mobilyalarıyla, komple oda aydınlatma içeriği sundu. Pazarda kesinlikle farkını gösteren benzersiz ürünleri ziyaretçilerin beğenisini kazandı. Fuar sunumunun temel öğesiyse GERA Işık Rafı idi. Aydınlatma ve yük taşıma özelliklerinin birleşimiyle, iç tasarımdaki opsiyonlara çift açıdan imkan veren bu ışık rafı, iç mimarların da yeni tercihi olmaya aday. Işıklandırmaya ek olarak, alüminyum, cam ve ahşap gibi materyallerin kullanımı ve zaman sınırı tanımayan ürün tasarımı, tüm odanın ve mobilya algısının değişiminde etkin rol oynuyor. Cila yoluyla değil, kendinden olan bir ışıkla renk değişimi yapılabilen ışık rafı, odanın tasarımıyla entegre olarak, dramatik bir boyut kazandırabiliyor.

FS1F7984

GERA Leuchten firması, kendini diğer rakiplerinden ayırt edebilme yeteneği olan kişiselleştirilebilir mobilya öğeleri tedariki sayesinde müşteri ihtiyaçlarına göre hareket ediyor. Genel Müdür Hening Pölitz bu konuyla ilgili şu yorumu yapıyor; “Doğrudan aldığımız geribildirimler sayesinde, tüketicilerin ışıklı mobilya ve onun hem mekanlarda hem de ruh hallerinde yarattığı farklara dair hala az bilgisi olmasına rağmen, özellikle ışık, mobilya ve ışık kontrolü konularında son derece ilgili olduklarını söyleyebiliriz.” Firmanın ışıklı mobilyalarının rahatlıkla özelleştirilmiş tasarıma uygulanabilme esnekliği sebebiyle, evlerin yanı sıra, otel, hukuk ve tıbbi uygulamaların yapıldığı mekanlar, ofisler ve mağazalarda da tercih edilebilir.

FS1F7833 (1)

Işık tasarımı, mobilya yapılandırması ve elektrik mühendisliği alanlarındaki kapsamlı bilgi ve tecrübesini biraraya getiren firma, pazarda benzersiz bir ürün içeriğiyle öne çıkıyor. Bütün ürünlerinde yüksek kaliteden taviz vermeyen firmanın, üretim aşaması da ISO-sertifikası ve yüksek nitelikle çalışanlarıyla garantileniyor. Tüm GERA aydınlatma sistemleri ‘Almanya’da Yapılmıştır’ tasdik mührünü taşıyor.