İsmob’u görmeden evlenmeyin

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu olan TÜYAP, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’in önderliğinde, 2005 yılından bu yana organize edilen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB)’na ev sahipliği yapıyor. 200 mobilya firmasının ürünlerini sergileyeceği İSMOB en çok da evlilik arifesindeki çiftlerden ilgi görüyor

Türkiye’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB), 185 ülkeye ihracat yapan Türk mobilya sektörünün en profesyonel örneklerini sergilemek üzere 12 – 17 Ocak 2016 tarihleri arasında yeni adresi TÜYAP’ta gerçekleşecek. 200 mobilya firmasının katılım göstereceği fuarda binlerce mobilya sergilenecek.

 

Evlilik arifesindeki çiftler mobilyalarını İSMOB’tan seçiyor

Bu yıl 12. Kez düzenlenecek İSMOB, yerli ve yabancı yatırımcının yanı sıra, evlilik hazırlığı yapan ve evini yeniden dekore etmek isteyenlerden de yoğun ilgi görüyor. Yüzlerce mobilya markasını bir arada görme fırsatını bu fuarda yakalayan çiftler, yeni evleri için her türlü mobilya ihtiyaçlarını binlerce ürün içerisinden seçebiliyor.

 

Toplam 14 Hall’de binlerce ürün sergileniyor

Oturma odasından, yemek takımına, çocuk odasından, yatak odasına kadar her türlü mobilyanın bir arada sergilendiği TÜYAP, 14 hall’den oluşan 120.000 m2’lik geniş sergileme alanıyla, ziyaretçilerin rahatlıkla mobilyaları incelemesine olanak sunuyor.

1450092218_SMOB_uG__rmedenEvlenmeyin

TÜYAP’a ulaşım çok kolay

Beylikdüzü’nde yer alan TÜYAP’ın, metrobüsün son durağı olması, ziyaretçiler için de oldukça büyük kolaylık sunuyor. Ayrıca fuar süresince merkezi lokasyonlardan gerçekleşecek ücretsiz servisler de farklı güzergahlardan gelenler için rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor.

 

1450092204_ISMOB_Afis_2016

TÜYAP Hakkında: Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım Anonim Şirketi, 1979 yılında 24 kurucu ortak tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerini, yurt içinde değişik sektörlerde mal ve hizmetleri, yurt dışında ülkemiz ihraç ürünlerini tanıtmak amacı ile fuarlar hazırlamak ve sahip olduğu fuar merkezlerini yurt içinden ve yurt dışından meslektaşlarına kiralamak yolu ile sürdürmektedir. Kuruluşundan 2014 yılsonuna kadar hazırladığı 1.397 yurtiçi ve 36 ülkede 158’i aşkın yurtdışı fuar ile 97 ülkeden 263.177 firmaya hizmet vermiştir ve Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşudur.