ITFTUR Seyahat Hizmetleri

ITFTUR; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu,6293 nolu Seyahat Acentası İşletme Belgesi’ne sahip, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi seyahat acentasıdır.

Ayrıca yurt içi fuarlarında Hannover Messe Fuarcılık A.Ş.’nin tek yetkili, yurtdışı fuarlarında yetkili seyahat şirketiyiz.

Vizyonumuz;  en iyi hizmet anlayışıyla hizmetlerimizin sınırlarını zorlamak, başarıyı yakalamak ve mükemmel servis ile koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz; sunduğumuz her hizmete, tüm ekibimiz ile değer katan, misafirlerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve uluslararası otel zincirleri, seyahat acentaları ile bütünlük içinde olan, yenilikçi ve yaratıcı hizmetler sunan uluslararası bir Seyahat Firması olmaktır.

Ana hizmet alanımız Fuar Organizasyonlarıdır. Bu alanda ABD, Almanya, Avusturya, B.A.E, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Fransa, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İtalya, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Senegal, Ukrayna, Yunanistan’da düzenlenen ticaret fuarlarının yanı sıra, tüm ticari grup yada münferit seyahatler, dünyanın her yerine talebinize özel geziler, online otel ve uçak rezervasyonları, seyahat sigortası, yurtiçi otel ve geziler hizmetlerimiz arasındadır.

  • Adres : Merkez Ofis: Oğuz Sk. Bahar Apt. No:7 D:5 34387 Mecidiyeköy İstanbul Türkiye
  • Telefon : +90 212 266 10 10
  • Fax : +90 212 217 60 62
  • E-Mail : [email protected]
  • www.itftur.com