Junckers Industrier A/S

Junckers Industrier A / S, Avrupa’nın spor, konut ve ticari bölümler için önde gelen masif ahşap zemin üreticisidir.

Aynı zamanda, ahşap zeminlerin düzenli bakım ve onarımı için kendi ürettiğimiz ahşap bakım ürünlerimizi özenle dengelenmiş bir ürün yelpazesi ile tamamlayabilen piyasadaki tek döşeme şirketiyiz. Böylece Junckers, eldeki işe bakılmaksızın her zaman eksiksiz bir çözüm sunabiliyor.

Ayrıca, Junckers ile profesyonel bir ortak olarak, her zaman bir proje öncesinde, sırasında ve sonrasında uygun teknik servisin sağlandığından emin olmak isteriz. Deneyimlerimiz, bu mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlamaktır.

Tüm ahşap zeminlerimiz ve ahşap bakım ürünlerimiz Danimarka’da üretilmektedir ve bu nedenle Danimarka işçiliğinin sağlam geleneklerine dayanarak geliştirilmiştir.

Ürünler yerel olarak üretilir, bu da bireysel müşteri gereksinimlerine odaklanabileceğimiz anlamına gelir. Sağlanan tavsiye ve rehberlik, profesyonel ekibimiz ile günlük üretime sıkı sıkıya bağlıdır ve bu nedenle belirli uzmanlığa sahiptir.

Junckers, 7’den fazla yan kuruluş ve 30’dan fazla ülkede distribütörler ve temsilciler ağıyla temsil edilmektedir. İhracat ikisini olu – Toplam satışların ve ürünlerin üçte dünya çapında 45’den fazla ülkede satılmaktadır.

DK-4600 Koege / DENMARK

TEL: +45 7080 3000

WWW.JUNCKERS.COM

[email protected]