KADEKOR SAN. VE DIŞ. TİC. A.Ş

2007 yılında tüm endüstri alanlarında dekoratif yüzey malzemeleri için tedarikçi olmak adına kurulan Ka Dekor firması, 2015 yılı sonuna kadar Profil Sarma – Vakum ve Membran Pres makinelerinde kullanılmak üzere yurt dışından ithal ettiği PVC ve PET Film satışını gerçekleştirmiştir.
2016 yılı itibari ile de Misyonu “ En Kaliteli Ürünleri Nitelikli Bir Hizmet Anlayışıyla Sunmak “ olan, Türkiye’mizin önde gelen kuruluşlarından Ado Şirketler Grup un ile aynı felsefeyi paylaştığından her iki firma da beraber işbirliği yapma kararı almışlardır Ado Film ile ticari işbirliği yaparak, ürün çeşitliliğini Mobilya, Kapı ve PVC Pencere grubuna uygun iç mekan PVC yüzey filmlerini de kapsayacak şekilde genişletmiştir.
Hem ülkemiz ekonomisine katkı yapmak, hem de müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmek için firmamızın yapmış olduğu son hamleler ile , Membran ve PVC Teknolojileri, PVC Düz Laminasyon , Boyanabilir PVC ve Pet teknolojileri konusunda sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi hedeflemiştir.
Firmamız ayrıca dünyanın önde gelen Dekoratif Yüzey Film üreticilerinden “ Klöckner Pentaplast “ firmasının Türkiye Distrübütörlüğü’nü de kuruluş yılından itibaren yapmaktadır.
Ka Dekor olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm Dekoratif Yüzey Film ve diğer yüzey malzemelerinin en kısa sürede ve en uygun şartlarda kusursuz hizmet anlayışımız ile tedarik etme yönünde sürekli kendimiz ile yarış içerisindeyiz.
  • Adres: Altınşehir Mah. Natoyolu Cad. Ermiş Sok. No:17 Kat:2 Posta Kodu: 34775 Ümraniye / İstanbul
  •  Tel:+90 216 313 28 48
  •  Fax:+90 216 313 28 41
  • E-mail : [email protected]
  • www.kadekor.com.tr