Kale Banyo’dan her banyoya uygun olarak tasarlanan yeni banyo mobilyası: Grandhome

Küçük ve büyük banyolarda kullanım için tasarladığı farklı ebat seçenekli banyo mobilyaları ile yaşam alanlarında akıllı çözümler sunan Kale Banyo, yeni ürünü Grandhome banyo mobilyasını tanıttı. Tasarımıyla seçkin zevklere hitap eden ve fonksiyonlarıyla tüketicilere ayrıcalıklı bir banyo deneyimi sunan Grandhome serisi, her banyoya uygun olarak çift ve tek lavabolu olarak tasarlanabiliyor.

Kale Banyo, yaşam alanlarının en önemli alanlarından birisi olan banyolarda üstün konfor deneyimi sunmak için yenilikçi ürün ve tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Modern – klasik bir etki uyandıran detaylarıyla Grandhome banyo mobilyası, yaşam alanlarının en önemli alanlarından birisi olan banyolarda üstün konfor deneyimi sunuyor.

Modern ve klasiği buluşturan zamansız bir tasarım

Farklı tarzlara uygun olarak geliştirdiği akıllı çözümlerle her banyo için ideal fikirler sunan Kale Banyo’nun yeni banyo mobilyası Grandhome; geniş depolama alanları sunan çekmeceleri, seramik hijyenini banyolara taşıyan Kalesinterflex tezgahı ve modern klasik bir etki uyandıran detaylarıyla banyonuzu mükemmele tamamlıyor.

Tek lavabolu 100 cm ve çift lavabolu 140 cm boyutlarıyla farklı banyolara uyum sağlayan seri; lake yüzeyindeki mat beyaz, mat siyah ve mat ada çayı renk alternatifleriyle estetik bir görünüm oluşturuyor. Mobilya yüzey renkleri için alternatif kulp seçenekleri sunan Grandhome banyo mobilyası, seçtiğiniz mobilya yüzey rengine ek olarak farklı tezgah renk seçenekleri de sunarak banyo mobilyanızı kişiselleştirme ayrıcalığı sağlıyor.

Sizde banyonuzun mimari özelliklerine göre, kullanışlı, şık mobilya tercihlerinizde Kale banyo mobilyaları serileri ile yeni ve eşsiz bir mekan yaratabilirsiniz.