KAPIM-KAHRAMANLAR A.Ş.

Kahramanlar Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş 20 yılı aşkın tecrübesi ve modern donanımı ile Türkiye’de orman ürünleri sektöründe önde gelen kuruluşlardan biridir. Fabrikamız Ankara’nın Akyurt Sanayi bölgesinde 40.000 m2 gibi geniş bir alana kurulu şekilde faaliyet göstermektedir.

Ürünlerimizin tamamı modern kurutma fırınlarımızda kurutulup işlenerek pazara sunulmaktadır. Gelişen teknolojik imkanların kullanıldığı fabrikamızda üretimde kalite parolası ile çalışılmaktadır.

Misyon

Çalışmalarımızı yaparken doğaya zarar vermemeyi de görev bilinci olarak üslenmiş bulunuyoruz. Bu yüzdendir ki fabrikamızda yaptığımız bir takım işlemler ile kullanım dışı olan ürünleri işleyerek kullanılabilir hala getiriyoruz. Bu ilkeler ile ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden yapılan çalışmalar, bundan sonra da daha iyiye yönelerek devam edecektir.

Visyon

Orman Ürünleri sektöründe sadece para kazanmayı amaç edinmeyen bir kuruluş olarak yeniliklerin öncüsü olmayı ve sektöre faydalı olmayı şirket politikamız haline getirdik. Bu amaçla her yıl kapasitemizi artırmanın yollarını arıyor, kazancımızı yine işimize yatırıyor ve sektördeki yerimizi her gün biraz daha sağlamlaştırma gayretinde bulunuyoruz.

  • Adres : Çankırı yolu.24.km. Akyurt / ANKARA
  • Telefon :  0(312) 847 50 93 – 94
  • Faks :  0(312) 847 50 96
  •  [email protected]
  • www.kapim.com.tr