KAPSUN ORMAN ÜRÜNLERİ

Adını, kuruluş yıllarındaki kaplama ve sunta faaliyetlerinden esinlenerek alan Kapsun, sektörde geçirdiği 25 yıl boyunca, sürekli yenilenen ve gelişen ürün seçenekleriyle, müşterilerine kapsamlı ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlıyor.

Birçok farklı ürün seçeneğiyle faaliyet gösteren Kapsun, sektörde kazandığı tecrübeyle, kaplama ve sunta kelimelerinin hecelerinden birleşen adını, kalite ve güven anlamına taşımayı da başardı.

1989 yılında kurulan Kapsun, o yıllarda kaplama ve sunta alanındaki faaliyetlerinden esinlenerek aldığı bu ismi geçen yıllar boyunca sağladığı kalite ve güvenle zenginleştirdi.

Sonraki yıllarda sunduğu ürünlere MDF ve laminat parkeyi de ekleyen Kapsun, aldığı bayilikler ve yeni ürünlerle hizmet alanını da genişletti.

1996 yılında, yerli üretim Çamsan Parkelamin İç Anadolu bayiliği, daha sonra ise Yıldız Entegre bayiliğini aldı.

Sürekli geliştirdiği ürün seçenekleriyle müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlayan Kapsun, komple zemin ve duvar çözümlerini de bünyesine alarak yoluna devam etti.

Çok çözümlü zemin ve duvar sistemlerini İç Anadolu pazarına en kapsamlı şekilde sunmayı amaçlayan firma, kuruluşundan bu yana geçen yıllar boyunca, kendini geliştirerek ve ürün seçeneklerini zenginleştirerek bunu sağlamayı başardı.

Sektörde geçirdiği 25 yıl boyunca edindiği tecrübeleri kullanarak müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve kaliteli çözümlere, yeni ürünler de ekleyen Kapsun, bu misyonu ile sektörde önemli bir yer tutuyor.

Kapsun, alanındaki tüm gelişmeleri ve yenilikleri izleyerek, yeni ürünler ve kaliteli seçeneklerle, yoluna devam ediyor.