Karabudak Makine 

Karabudak Makine ahşap ve ahşap türevi ürünlerin zımparalanmasından, kurutulmasına kadar olan boyama işlemi ile alakalı komple sistemler tasarlayan, üreten ve kuran bir firmadır. 2010 senesinde %100 Türk sermayesiyle bir boya-mobilya uzmanı ve bir makine mühendisinin ortaklığıyla kurulan Karabudak Makine, bu bilgi ve tecrübe birleşimi sayesinde Türkiye Boyama Teknolojileri pazarının liderliğini kısa sürede yabancı rakiplerinden devralmıştır.

Daha kaliteli makine ve sistemler üretebilmek adına ar-ge ve teknoloji yatırımlarına aralıksız devam eden Karabudak Makine uluslararası pazarda bilinirliği günden güne artan bir markadır. Ürettiği makinelerde patenti kendisine ait olan, dünyada ilk kez yapılmış, kullanıcıya büyük faydalar sağlayan sistemler ve çözümler bulunmaktadır.

Karabudak Makine; makine sattığı ya da sistem kurduğu müşterileriyle boyama ile alakalı tecrübelerini, bilgilerini paylaşır. Mükemmel sonuç elde edilmesine yardımcı olarak çözüm ortaklığı görevini en iyi şekilde yerine getirir. Karabudak Makine ahşap sektörünün yanında metal ve cam sektöründen bazı tesislere de boyama çözümleri sunmaktadır.

Vizyonumuz:
Dünyanın her köşesinde makinelerimiz ve servisimizle Boyama Teknolojileri Pazarının lideri olmak.

Misyonumuz:
Kendini sürekli geliştiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini önemseyen, çevreye duyarlı bir şirket olarak kaliteli ve ekonomik makineler ve sistemler geliştirmek, üretmek ve kurmak.

  • Nişantepe Mah. Fabrikalar Sk. No:1 Çekmeköy/ İSTANBUL
  • T. 0216 365 12 92
  • F. 0216 365 41 58
  • [email protected]
  • www.karabudakmakine.com