KARLI ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş

Öncelikli olarak KARWOOD markasıyla yerli ve ithal kereste imalat ve ticareti yapan KARLI ORMAN ÜRÜNLERİ 2000 yılında kurulmuş olup 2005 yılında KARLAMİN ve Enachairs markasıyla ‘’shaped plywood’’ olarak bilinen formlu kontrplak ve sandalye üretimi ile mobilya sektörüne de giriş yapmıştır.

Bugün İzmir’in Torbalı ilçesinde 15.000 m² kapalı alan olmak üzere toplam 25.000 m² alan üzerinde konumlu varlığı ile kereste tüketicilerine, mobilya ve ofis büro üretim gruplarına hizmet vermektedir.

Bugün; sandalye başta olmak üzere; her türlü sandalye, istiflenebilen sandalye, demonte sandalye ,giydirme sandalye, bar sandalyeleri, bahçe grupları, açık alan grupları, sandalye arkalıkları, sandalye oturakları, ofis oturakları ve sırtları, monoblok sandalyeler, kanepe kolları, ahşap metal banklar ve her türlü müşteri isteğine dayalı özel siparişler alınmaktadır. Yüksek kalite ve uygun fiyat ile müşteri istek ve beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır. Tesislerimizde her çeşit renk uygulamaya uyumlu üretim yapılmaktadır.

Sahip olduğumuz donanım, tecrübe ve kalifiye iş gücümüz ile konfor ve estetiğe dayalı modern tasarımlarımız ile sınırsız müşteri talepleri cevaplanabilmektedir. Üretimimizde kullanılan hammadde ithal edilmekte olup her türlü Avrupa standartlarına uygun belgelere sahip ham madde kullanılmaktadır. Üretimimizde Yüksek frekanslı jeneratör ve press makinaları, Pade marka, 5 eksenli CNC Makinaları, Pade marka otomatik yüklemeli sandalye arka ayak ön ayak ve diğer parçaları işlemek için 5 eksenli CNC Makinaları, Pade marka kopya freze makineleri, MZ marka kopya bıçkı makineleri, Balestrini marka dişi erkek zıvana makineleri, COSTA marka kalibre zımpara makineleri, Weining Variomat makineleri, Comec Takoz ve lukens ayak işleme makineleri, son teknoloji cila kabimleri ve kurutma fırınlar, juki marka dikiş makineleri, en son tasarım CAD – CAM teknolojisi ile donatılmış olup; erkek – dişi baskı ve işleme kalıpları da bu makinelerde yapılmaktadır. Laminasyon teknolojisi malzeme özelliklerini daha da iyileştirmekte; malzemeyi suya, rutubete ve ışığa karşı % 100 dayanıklı- lık özelliği kazandırmaktadır.  Sonuç olarak; KARLAMİN ve ENACHAİRS markası ile üretilen ürünler sektörün ulaştığı en son teknoloji, estetik ve en üst kalite seviyesinde buluşmaktadır.

Hammaddeye, üretim prosesine ve bitmiş ürüne kalite kontrol uygulanmakta olup; ancak her türlü onayı almış ürünler müşteriye sevk edilmektedir.

15 teknik personel olmak üzere toplam 95 personel ile faaliyetlerimizi ‘’sınırsız müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite anlayışı’’ ile sürdürmekteyiz.

  • Adres: Pancar Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No: 13 Pancar – İZMİR / TÜRKİYE
  • Telefon: +90 (232) 782 41 93 – 782 56 57
  • Fax: +90 (232) 782 41 94
  • E-posta[email protected]
  • www.karlamin.com