Kelebek Pierina ile mutfaklarda country şıklığı

Kelebek Mutfak, şık ve modern koleksiyonu ‘Pierina’ ile hem zevkine hem de evine uygun mutfak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.

Kullanıcıya ve mekana özel tasarımlarıyla mutfakları keyifli bir yaşam alanına dönüştüren Kelebek Mutfak, Pierina ile mutfak dizaynına modern bir bakış açısı kazandırıyor. Kelebek Mutfak’ın uzman mimari ekibi tarafından ölçüm yapılıp mekana uygun projelerin hazırlanmasıyla birlikte beğeniye sunulan Pierina, sade ve şık tasarımıyla göz dolduruyor.

‘Mat lake’ yüzey ile çizilmeye ve sararmaya karşı dirençli

Beyaz ve krem olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanan ve Country tarzıyla öne çıkan Pierina, kullanışlı detaylarıyla da mutfaklarda fark yaratıyor. Kolayca temizlenebilen, pürüzsüz bir yüzeye sahip Pierina’nın mat lake yüzeyi, çizilmeye ve sararmaya karşı dayanıklılığıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Fonksiyonellik ve estetiğin bir arada sunulduğu tasarım, çerçeveli ve cam kapaklı dolapları ile birlikte pratik kullanım sağlayan ada çözümüyle mutfaklara ayrı bir keyif katıyor. Zengin modül, renk ve aksesuarları ile kişiye ve mekana özel üretilebilen koleksiyonun fiyatı, projeye göre değişiklik göstermesi; evine uygun mutfak hayali kuran tüketicilerin özellikle ilgisini çekiyor.

Kelebek Mutfak’ın tüm ürünleri gibi Pierina koleksiyonu da insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.