Kerestecilerden Mehmetçiğe Tam Destek!

TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilcisi Emekli Albay Sabri Topdağı, Kereste İmalatçıları Odası Başkanı Mustafa Kumbasar’ı ziyaret etti. Topdağı, yapmış oldukları yardımlardan dolayı Kumbasar’a şilt ve berat verdi.

Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilcisi Emekli Albay Sabri Topdağı, Kumbasar’a yapmış oldukları anlamlı yardımdan dolayı bir kez daha teşükkür ederek şunları söyledi:

“Sizler, yurdumuzun ve milletimizin güvenliği, huzuru ve refahı için canlarını hiçe sayarak şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerimizin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile malul gazi ve engelli Mehmetçiklerimize sosyal ve ekonomik destek sağlayan, çocuklarına üniversiteyi bitirene kadar yardım yapan, gücünü yüce milletimizin üstün insanlık ve yardımlaşma duygusundan alan Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’na yaptığınız bu bağış ile çok anlamlı bir katkı sağladınız. Sizlere tüm şehit ailelerimiz, malul gazi ve engelli Mehmetçiklerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.”

Kereste İmalatçıları Odası Başkanı Mustafa Kumbasar da TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliğinin ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek şöyle konuştu:

“Bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanca yaptıkları fedakârlığın karşılığının hiçbir bedelle ödenemeyeceğinin farkındayız. Bizler için canlarını feda eden ve gazi olan, vatanın yiğit evlatlarının ailelerine yapılacak yardımlara destek olmayı vatandaş olarak görev kabul ediyoruz, Bizler,huzur içinde yaşıyor, çalışıyorsak; bunu, her türlü koşulda vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için görev yapan Mehmetçiklerimize borçluyuz. Bu nedenle; bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da elimizden gelen her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz. Tüm askerlerimize ve emniyet güçlerimize sağlık ve başarılar diliyoruz. Allah hepsini korusun, görevlerinde başarılar nasip etsin.”