Kilim Nino’dan bir yatakta bütün oda: Active Smart Genç Odası

Büyüyen şehirleşme ve artan nüfus sayısı yanı sıra; gözle görülür genç nüfus artışı ile birlikte evler ve kullanım alanları da küçülmeye başladı. Kilim Nino, Küçük odalarda alan kullanımı konusundaki endişeleri yok eden Active Smart Genç Odası ile bir yatak kullanım alanında geniş bir oda tasarladı.

Active Smart Genç Odası Sadece bir yatak kullanım alanında bütün oda gereksinimlerini karşılayabiliyor. Tasarım içerisinde ranzalı yatak, çalışma masası, kitaplık ve iki kapaklı dolabı bir arada sunan Active Smart Genç Odası; kullanım rahatlığı yanı sıra, renk ve tasarımı ile de her odaya uyum sağlayabilecek seçenekler sunuyor. Çalışma masası kolayca taşınabilir tekerlekli ayaklarla tasarlanmış. Bu sayede ders çalışma ya da kitap okuma faaliyetleri dışında, masa yerinden çıkarılarak oyun alanı olarak da kullanılabiliyor.

Kilim Nino Genç odalarında, hiç bir parçadan vazgeçmeden en küçük oda da dahi en geniş alan kullanımını vaat eden Active Genç Odası, modern çizgileri ve fonksiyonelliği ile genç odası tasarımına yeni bir bakış açısı da kazandıracak.

Üretim standartlarında E0 ve E1 belgeli malzeme kullanan Kilim Nino çocuk sağlığını da güvence altına alıyor.