Kışa merhaba derken, AGT Power Gloss ile evinizi yenileyin!

Kış gelirken evinizde yeni yaşam alanları oluşturun..

Öncü ve yenilikçi kimliğiyle mobilya bileşenleri sektörüne yön veren AGT, Power Gloss koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunuyor. Yeni sezon panel renklerine sahip Power Gloss’un, evlerinizi ısıtacak muhteşem desenleri ile evinizi kışa hazırlayın.

Mobilya bileşenleri üretiminde dünyanın önde gelen markalarından olan AGT, Uv lak kaplı üstün çizilmezlik dayanımı, yüksek parlaklığa sahip ürünü Power Gloss birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle evinize yeni yaşam alanları sunuyor. Mobilya gövdelerinde, mutfak dolaplarında, banyo kapaklarında, çalışma odalarındaki mobilyalarının tüm gövde ve ön yüzeylerinde kullanılan Power Gloss ile evinizi kışa hazırlayın.

Renk seçenekleri, parlak yüzeyi ile yeni sezon iç mekan tasarımlarında kalitesiyle fark yaratan AGT, Power Gloss ile mobilya ve dekorasyon sektörünün ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor.

AGT, Türkiye’nin sayılı tesislerinden biri olan Entegre AGT MDF Fabrikası’nda ürün gamını genişleterek bu yıl Power Gloss laklı panel üretimine başladı. Son teknoloji üretim hattında üretilen AGT Power Gloss, MDF-Lam üzerine lazer silindir ile UV (Ultraviyole) lak uygulanan yüksek parlaklığa sahip bir ürün.

Print

Ürünün en önemli özelliklerinden birisi ise yüksek mekanik ve kimyasal dirençlere dayanıklı levha olması. Bir yaşam alanını oluşturan tüm ahşap yüzeylerde kullanılabilecek olan Power Gloss muazzam parlaklığı ve çizilmezlik özelliğiyle çarpıcı tasarımlara imkan veriyor.

 

Print

Yüzde yüz UV akrilik vernik, sararmaya karşı yüksek direnç, yüksek çizilme dayanıklılığı, üstün parlaklık ve ileri teknolojide olması gibi özellikleriyle kullanıcı dostu; atmosfere VOC (uçucu organic içerik) salınımı yapmamasıyla da çevre dostu bir ürün olan AGT Power Gloss, sektörün son gözdesi.

IMG_6665

AGT HAKKINDA

Gelişen teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, Parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Power Gloss

Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan AGT, 2014’de gerçekleştirdiği400 milyon TL’lik ciro, 50 milyon Euro’luk ihracat ve 1000 kişiyi aşan istihdamı ile Türkiye’nin bir yaşam alanının ihtiyacı olan tüm ahşap malzemeyi tek başına üretebilen öncü firmasıdır. Türkiye genelinde yaygın bayi kanalının yanı sıra 5 kıtada satış noktaları bulunan AGT, başta Doğu Avrupa, Balkanlar, İran, Rusya, Libya ve Azerbaycan olmak üzere 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. www.agt.com.tr