Korsan maceraları Çilek ile çocuk odalarında

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek, farklı yaşlara hitap eden ürünleriyle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Çocuklarını deniz kültürüyle iç içe büyümesini isteyen aileler için son teknolojiyi kullanarak tasarladığı Korsan Serisi ile Çilek,  çocuk odalarında Karayip rüzgarları estiriyor. Gemi, harita figürleri ve köpek balığı temalı çalışma masaları ve hazine sandığı ile çocuk odalarında en heyecanlı maceraların kapısını aralayan Korsan Serisi, deri başlıklı karyolasıyla da geçmişin gizemli sırlarını yaşam alanların taşıyor. E0 Standartlarına uygun 16 ve 25 milimetre kalınlıklarında melamin yonga levhadan üretilen deri başlıklı karyola için Çilek, kullanıcısına 10 yıl paslanmazlık garanti sözü veriyor.

Çocukların düşleri doğrultusunda hayat bulan Korsan Serisi,  dolapları ve çekmecelerinde kullanılan deri ayrıntılarıyla, odalarında en heyecan verici maceralara atılmak isteyen çocukların hayalleriyle birleşiyor. Renkleri,  korsan teması  ve eğlenceli detaylarıyla ön plana çıkan Korsan Serisi, karyolası, komodini, çalışma masası, modüler dolabı ve özel tasarım rafıyla bir çocuk odasının ihtiyacını karşılıyor.