“Kozmopolit ve Uluslararası” Häcker

Nisan ayında İtalya’da gerçekleşecek olan EuroCucina fuarına katılacak Häcker Kitchens, ‘Milano’da Görüşürüz’ davetiyle müşterilerine sesleniyor. Almanya’nın Doğu Vestfelya bölgesinde mutfak üreticiliği yapan firma, satışlarının % 38’ini ihracat rakamları oluşturması sebebiyle uluslararası imajını kuvvetlendiriyor ve 2014 yılını bu yöndeki aktivitelerle planlıyor.

Bu sebeple, firmanın fuardaki konumunda da, ürün çeşitliliğine ve ortadan yükseğe doğru artan fiyat aralıklarıyla, daha ziyade Avrupa dışındaki ülkelerde talep edilen tercihler odak noktası olacak. Şirket, alışılmadık malzemelerden oluşan yeni ön paneller dahil olmak üzere, dört farklı sistem diziminde ürünlerini sergileyecek. Organik tasarımı ve mat lakedeki AV6000 aralığıyla 400 metrekarelik fuar standı, ziyaretçilerin dikkatini çekmeye hazırlanıyor.

Ayrıca karkas varyant sistematındaki yeni gelişimler de ön planda olacak. Häcker, çekmeceler ve çekme-çıkışları için çağdaş bir görünüm sunan, telkari tasarım atölyesini de hazırlıyor. Bu seçeneklerle, sistematın görünüm açısından rakip ürünlerden farkını ortaya koyabileceği ve özel ürün kategorisinde değerlendirilmesinin kaçınılmaz olacağı belirtiliyor.

Haecker_Moeller

Firmanın ihracattan sorumlu müdürü Andreas Möller, bu konuda kendinden emin olarak şu açıklamayı yapıyor; “Yaklaşık 35 kişilik fuar ekibimiz, dünyanın farklı yerlerinden gelecek ziyaretçilere, toplam dokuz farklı dilde yetkin danışmanlık ve bilgi sağlamak için hazır bulunuyor. Şubat başından beri, web sitemizin blogunda heyecan verici gelişmeleri paylaşıyoruz.” Genel Müdürü Jochen Finkemeier de, bu sözlere katıldığını ifade ederek, ekliyor; “Güçlü uluslararası yönelimimizi ve kozmopolit imajımızın altını çizmek amacı ile, Milano’da çok özel bir şekilde kendimizi takdim edeceğiz. İşte bu sebeple, fuara katılmayı ve em mevcut, hem de yeni müşterilerimizin yüzlerindeki şaşkınlığa şahit olmak için sabırsızlanıyorum.”

Haecker_ExhibitionStand

Alman mutfak mobilya endüstrisinin merkezinde, Rödinghausen şehrinde bulunan ve aile şirketi olan Häcker, 1965 yılından bu yana, modern donanımlı mutfak imalatı gerçekleştiriyor. 2013 yılında, 1.100 ‘den fazla çalışanıyla, 391 milyon Euro ciro elde eden firmanın, dünya çapında 60’dan fazla ülkede ürünleri satılıyor.