KRONOSWISS’in son teknoloji ürünleriyle tanıştınız mı?

Farklı fiyat avantajları, ürün çeşitliliği, zengin renk ve tasarım seçenekleriyle KRONOSWISS ahşabın “en iyi halini” müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor!

KRONOSWISS geçtiğimiz günlerde, 80 milyonluk yatırım ile Endüstri 4.0’a uyumlu yeni sunta üretim tesisini Kasım 2017’de İsviçre’deki fabrikasında açıyor. Dijitalizasyon trendini yakından takip eden sektör öncüsü KRONOSWISS, yeni makine parkuru ile Türkiye ve Ortadoğu pazarları için suya dayanıklı, yanmayı geciktirici sunta imalatı da gerçekleştirecek.

Üretim teknolojilerinde gelişen dijitalleşme sektörde yepyeni fırsatlar açarken KRONOSWISS her zaman, en kaliteli, çevre dostu, yenilikçi ürünleri sunmayı taahhüt ediyor. Ahşap çözümlerinde uzman olan KRONOSWISS’in tüm ürünleri, aşınmaya ve çizilmeye karşı son derece sağlam ve dayanıklı olmanın yanı sıra sürekli kullanımına rağmen uzun ömürleriyle dikkat çekerler. Ne gün ışığı ne de evde kullanılan temizlik ürünleri, ne buhar ne de yüksek sıcaklık KRONOSWISS ürünlerini etkiler!

KRONOSWISS, kaynak verimliliği ve sürdürülebilir enerji arzı üzerine odaklanma prensibiyle tam anlamıyla çevre dostu bir dünya lideridir. Enerji üretimi, hava / su arıtma ve lojistikle ilgili modern teknolojilere yönelik hedefli yatırımlarla, kapalı devre geri dönüşüm kavramlarını temel alan eylemleriyle KRONOSWISS çevresel etkiyi sürekli geliştirir.

KRONOSWISS ürünleri hayatın kendisi kadar canlı ve şaşırtıcıdır! KRONOSWISS ürünlerinin sıradışı renkleri ve farklı tasarımlarının zenginliği, sınırsız dekoratif imkânları beraberinde getirir. Her zaman son teknolojiyi üretim uygulamasına geçiren KRONOSWISS yaratıcılık evreninde benzersiz bir dünya yaratmanın anahtarını sunar.

KRONOSWISS, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler alanında üç kategoride uzmanlaşmıştır: İç mekan, Zemin ve İnşaat Malzemeleri. 1966’da bir aile firması olarak kurulmuş olan dünya lideri bu şirketin bugün dünya genelinde, 4.500 personeli ve sekiz ülkede on farklı üretim tesisi bulunmaktadır. KRONOSWISS sektörü heyecanlandıracak bu en son teknoloji yatırımını da merkez ofisinin bulunduğu İsviçre’deki fabrikasında gerçekleştirmiştir.

Siz de KRONOSWISS Türkiye Bölge Bayisi olmak ve bu yepyeni teknoloji ürünleriyle tanışmak istiyorsanız bizimle temasa geçin. Sizlere ürün örneklerimizle birlikte daha ayrıntılı bilgi aktaralım ve çalışma prensiplerimizi paylaşalım.