Küberit Tasarım Unsurları ve Pratik Kuruluma Odaklanıyor

Küberit, şirket tarihinin 151.yılına tamamıyle yepyeni tasarlanmış fuar standıyla başlayacak. Alüminyum, pirinç ve paslanmaz çelikten yapılmış yüksek kaliteli zemin kaplamalarının üreticisi ve pazar lideri olan firma, yenilikleri ve Küberit-En İyisi çeşitlerine eklemeleriyle Hanover’da yer alacak. Gördüğü büyük ilgi sebebiyle tekrar odak noktası olan “Tasarım Unsurları” ile ilgili olarak Küberit Genel Müdürü Frank Sondermann, prim çeşitleri için yüksek bir potansiyel taşıdığına inandığına dikkat çekti.

Dünya çapında bir şirket olan Küberit, bu yıl tasarım unsurlarıyla birlikte süpürgelik, merdiven burunluğu ve parlak Swarovski kristalleri ile yapılmış kapı durdurucuları gibi birbirinden çekici zemin aksesuarlarını da piyasaya sundu. Bu ürünler renkli ve berrak Swarovski unsurlarını taşıyarak dekore edilmiş olarak, bulundukları her iç tasarım mekanına da sihirli bir dokunuş yapıyorlar. Tasarım Unsurları hali hazırda bazı ihracat pazarlarında zaten çok popüler, ancak bu ürünler için Almanya’daki ilgi de günden güne artıyor. Bu çeşitleri desteklemek adına birtakım yeni sunum modülleri de sergi süresince ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Küberit, zemin sektörünün yeni gerçek eğilimlerine göre zaten mevcut olan 13 ahşap renklerine 4 yeni ahşap tasarımlarını ekledi. Küberit bundan sonra, yeni ahşap yeni dijital baskı teknolojisi ile meşe gri (H61), meşe bej-gri (H62), Tigua (H63) ve meşe krem (H64) renkli yeni ahşap tasarımlar üretecek.

Firmanın fuardaki standında gün içinde sabah 11.00 ve öğleden sonra 15.00 saatlerinde, iki kez olmak üzere, çok ilginç tanıtımlar yer alacak. Parke, laminat ve esnek zemin döşeme profesyonelleri, keyifli ve bilgilendirici ürün tanıtımlarıyla Küberit ürünlerinin kalite ve kolay uygulamasını bizzat görecekler. 12 Ocak Pazar günüyse, Küberit tarafından başlatılan “En İyi Küberit döşeme profili uygulama” kampanyasının ödül töreni gerçekleşecek. Saat 17.30’da, en çok akılda kalan ve inovatif uygulama sergileyen 15 Küberit ürünü ziyaretçilere takdim edilecek.

Profesyonel zemin uygulamacılarını çok sayıda değerli ödül bekliyor; Coupé Smart 4 two (Birincilik ödülü), bir scooter, tatil kuponları, Apple iPad’ler ve bir Nescafe Dolce Gusto kahve makineleri… Kazananlarının ödül töreninden sonra, tüm Küberit müşterileri ve iş ortakları, Domotex 7. Holde yer alan B46 standındaki partiye davetliler.