Kuzey Amerika Dağıtıcı Delegasyonu DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2017’de

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR, bu yıl ikinci kez Kuzey Amerika distribütörlerinden oluşan bir heyete ev sahipliği yaparken, delegasyon Çin ve Asya’daki tedarikçilerle bir araya gelecek. Bir hafta sürecek olan etkinlik çerçevesinde delegasyon üyeleri, rehberli fabrika gezileri yapacak, ürün ve yeni teknolojilerle tanışacak ve 21-23 Mart, 2017 tarihlerinde, Çin’in Şangay kentinde gerçekleşecek olan DOMOTEX asia/ CHINAFLOOR’u ziyaret edecekler. Geçen yılki programın başarısının ardından bu yıl ikincisi düzenlenen bu etkinlikle, gruplar arasındaki işbirliğinin ilerletilmesi amaçlanıyor.

Denver Hardwoods’un dağıtım müdürü Enos Farnsworth konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “DOMOTEX asia / CHINAFLOOR’a 2016 Dağıtıcı Delegasyonu gezisi, yılın en verimli gezisi oldu. Şahsen bu benim Çin’e yaptığım ilk gezimdi ve üretim tesislerinin yeniliği ile kalitesi karşısında şaşkın kaldım. Devamında 3 üreticiyle görüşmeler yaptık. Geliştirdiğimiz yeni ortaklıklar, Konsolide Dağıtım Ağı’nın 2017’nin birinci çeyreğinde devreye gireceği özel bir etiket programının bir parçasıdır. Sadece standların ve katılımın büyüklüğü değil, DOMOTEX asia / CHINAFLOOR fuarındaki son teknolojiden de etkilendim.” Öte yandan, Jaeckle Distribütörleri Başkanı Jeff Jaeckle ise şunları ekledi: “Benim için bu gezi, Çin’deki büyük fabrikaların yüksek kaliteli operasyonlarda bulunduğunu teyit etti. Gördüğüm teknoloji ve yatırımın yanı sıra, ürün geliştirmeden büyük memnuniyet duydum. Orda olmak, Çin ile doğrudan temas kurma eğitimimi de genişletti. Ayrıca beş gün boyunca bu şekilde bir iletişim kurma fırsatını yakalamak ve ticari fikirlerimizi paylaşma şansı adına mükemmel bir deneyim oldu.”

2017 Delegasyonu, Kuzey Amerika’nın önde gelen dağıtım şirketlerinden J.J. Haines, Herregan, A-M Tedarik, Abraham Linc gibi isimleri kapsıyor. Delegeler özel fabrika turlarının yanı sıra, zemin döşeme endüstrisinin en büyük ve en heyecan verici uluslararası etkinliklerinden biri olan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR’a da katılacaklar. 140.000 m2’lik sergi alanı ve dünyanın dört bir yanından gelen 50.000’den fazla katılımcı ile bu etkinlik, ilk kez tanıtılan ürünleri görmek için eşsiz bir fırsat sunacak.

Heyetle gelen iki şanslı katılımcı, online çekiliş yoluyla bir de ödül kazanacaklar. Son başvuru tarihi 15 Ocak 2017 olan çekilişin detayları; http://www.domotexasiachinafloor.com/sites/default/files/2017_us_delegation_-_application_form.pdf adresinden temin edilebilir.

DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2017, 21-23 Mart 2017’de Şanghay’da gerçekleşecek. Önkayıtların ücretsiz olduğu online kayıt portalına www.domotexasiachinafloor.com adresinden ulaşılabilir.