LADİK ORMAN ÜRÜN.İNŞ.PL.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

LADİK ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞ.PLASTİK. SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ. 2005 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren yatırımlarına devam eden şirketimiz; şilte, strafor ve süpürgelik ürün yelpazesini ve kapasitesini arttırmış olup, parke piyasasında saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.

Firmamız İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline malzeme sevkiyatı yapmaktadır. Eğitimli personelimiz ile kaliteden ödün vermeden en iyiyi sunmaya çalışan firmamız; parke sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile hizmet vermektedir.

Firmamız; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modeldeki ürünlerini geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetlerin uzman kadromuzla dağıtımını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Vizyon
Parke ve Aksesuar sektöründeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.

Misyonumuz
* Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
* Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;
* Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
* Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
* Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,
* İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
* Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
* Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
* Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak..

  • Adres: Fatih Sultan Mah Balkan Cad.No:31/6 34760 Ümraniye İSTANBUL
  • Telefon: 0 216 612 12 55 – 0 542 523 49 55
  • Fax: +90 216 612 13 55
  • Email: [email protected]
  • Web: www.ladix.com.tr